Z fotografie můžete nechat vytvořit foto obraz, který budou všichni obdivovat

Přemýšlíte jak zútulnit váš domov či zaplnit prázdné místo na zdi? Co takhle krásný obraz na plátně, který bude každý obdivovat? V současné době již není nutné utrácet horentní sumy za obrazy akademických malířů, váš domov si můžete vyzdobit za nepatrný zlomek jejich ceny pomocí obrazů, které jsou na plátno vytištěny. Tento způsob bytové dekorace zažívá v současné době obrovskou popularitu. Obraz na plátně si můžete nechat vytvořit z jakékoli fotografie v dostatečném rozlišení, stačí ji zaslat do specializované firmy, jako je například Printscreen.cz, a během několika dní již může výsledný obraz zdobit vaši stěnu.

Obrazy na plátně

Jaká fotografie je potřeba pro vytvoření obrazu na plátně

Jistě máte v telefonu či v počítači stovky krásných fotografií, které by stály za to zvěčnit v podobě obrazu. Nezapomínejte však, že obraz bude větší než běžná vytištěná fotografie. Měli byste proto vybírat pouze takové fotografie, které mají dostatečně vysoké rozlišení a nejsou příliš rozmazané, ani pokud se je snažíte zvětšit. Jelikož obraz bude zdobit vaši stěnu po mnoho let, vyplatí se věnovat pozornost i kompozici fotografie. Pokud jsou na fotce předměty, které by mohly působit rušivým dojmem, můžete je vyretušovat pomocí speciálního programu, jako je například Photoshop. Poté můžete fotografii odeslat do Printscreen.cz, kde vám z ní během několika dní vyrobí nádherný obraz na plátně.

Jak probíhá tisk obrazů na plátno

Obrazy na plátně – https://www.printscreen.cz/ jsou vyrobeny s pomocí moderní technologie, díky níž jsou zachovány všechny detaily původní fotografie. Aby nedošlo k zakrytí některých detailů na fotografii, jelikož okraje plátna jsou schovány pod rámem, je fotografie ještě před tiskem upravena pomocí takzvaného zrcadlení, které umožní zachování všech detailů obrázku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.