Potřebujete soukromí před sousedy? Vsaďte na designové balkonové zástěny

Bez ohledu na to, zda bydlíte v satelitním městečku, nebo se ze svého balkonu díváte doslova do talíře sousedům, určitě toužíte po vlastní oáze ticha, klidu a především pak soukromí. Jednoduše místo, kde si smíte dát nohy nahoru, odpočívat a trávit chvilky ve dvou. Jenže se zvědavými okolními pohledy to tak snadno nejde. Že jste zkoušeli plastové zástěny nebo tuctová řešení v podobě rákosu a ani tak jste nebyli spokojeni? Hledáte trvalou, funkční a v neposlední řadě samozřejmě moderní a promyšlenou variantu?

zábradlí na balkon

Zábradlí podle nejnovějších trendů

Balkonové zábradlí je jednou z možností, jak se ztratit z pohledů sousedů a zároveň se těšit z moderního prvku vašeho domu či bytu. Odolná, pevná a stabilní zábradlí na balkon vám nabízí neuvěřitelné varianty zpracování, modelová řešení designu i barev. Nebudete tak muset řešit levné zpracování z nákupních řetězců, obávat se silného větru a poničené zástěny či se strachovat, zda vůbec budete mít jak zástěnu upevnit. Toto řešení je nejen elegantní, trvalé, ale též vkusné a lze jej sladit s celkovým stylem bydlení. Z moderního hliníku lze formovat tvary podle vlastní fantazie. Vy si tak dopřejete zasloužené soukromí, váš čtyřnohý kamarád nepřijde o výhled a ani nejmenší členové domácnosti nebudou ochuzeni o sledování okolí. Zákazníci nejen z řad soukromých osob, ale stejně tak hotely, penziony, společnosti a developeři si pochvalují precizní produkty a služby na míru.

balkonové zástěny

Zástěny jako ochrana před větrem

Pokud vám balkonové zábradlí nevyřeší stávající situaci, pak vyzkoušejte balkonové zástěny. Ty jsou opravdovým designovým dílem, dají se využít jako paravany do veřejných prostor k oddělení místa a hodí se místo balkonových bočnic či jako dekorace okolo květináčů. Uplatnění najdou balkonové zástěny v mnoha odvětvích, stačí, kdy se spojíte s odborníky na hliníkový sortiment a necháte si poradit, co vám nejlépe pomůže vyřešit stávající situaci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.