Řešíte opravy kanalizace? Kvalitní techniku vyrábí firma IBOS

IBOS je specialista na výrobu a prodej techniky zaměřené na oblast čištění a oprav kanalizace, na její monitorování i frézování. Firma sleduje novinky na trhu i potřeby zákazníků a neustále inovuje technické přístupy, metody i s tím spojené služby.

Opravy kanalizace

Trendem jsou bezvýkopové opravy kanalizace

Opravy kanalizace jsou technologicky složité a mnohdy velice drahé. Ideálním řešením jsou bezvýkopové opravy kanalizace.Právě na ně se společnost IBOS specializuje. Každý zákazník či zadavatel oprav dá jednoznačně přednost tomuto způsobu opravy. Šetří finance, je nekomplikovaný a rychlý. Dnes je jednoznačně považován za nejprogresivnější způsob opravy kanalizačního systému. Pro bezvýkopové opravy kanalizace dodává firma stroje Prokasro, Brandenburger, Brawooliner, EPROS a IMS.

Velice vyspělými zařízeními jsou frézovací roboti a UV zařízení Prokasro. Používají se k sanaci stokových sítí a k čištění kanalizace. Tito pneumatičtí či hydrauličtí roboti jsou považování za špičku v nabídce společnosti. Robot je samochodný a opatřen kamerou i dálkovým ovládáním. Celá akce tak probíhá z pultu operátora, který zařízení vzdáleně obsluhuje. Roboti umí opravovat i frézovat potrubí. Díky implementovanému UV systému je řešeno vytvrzování vložky, takže se minimalizuje odstávka kanalizačního systému.

Profesionální monitorování pro všechny typy kanalizačních systémů

Ještě před zahájením samotné opravy kanalizace je zapotřebí zmonitorovat závady systému. IBOS dodává celou řadu monitorovací techniky určené na monitorování kanalizace a účelné plánování oprav kanalizace. Takže tato zařízení lze využívat pro preventivní kontrolu kanalizační sítě. Firma má připraveno řešení jak pro domovní kanalizace (nástrčná kamera REVI 260), tak propracovaný systém CamBoss IV, který je v nabídce jako mobilní, nebo pevně osazený do vozidla. Kamerová hlava zařízení se umí zvedat i natáčet do stran i do různých úhlů. Za pomoci laseru lze zjišťovat různé praskliny, deformace, měřit úhly i spády. Vše, co kamera zaznamená, se přenáší do monitorovacího zařízení, které pak vyhodnotí obsluha zařízení.

Vysokotlaké čištění kanalizace

Neodmyslitelným zařízením pro řešení problémů s kanalizací je vysokotlaké čištění. IBOS jej obvykle nabízí pro instalování do skříňových vozů. V nabídce je ve variantě s vlastní pohonnou jednotkou, ale i ve verzi poháněné vedlejším pohonem podvozku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům, Koupelny se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.