Moderní roubené domy v srdci přírody

Je-li vaším snem bydlet v dřevěném domě a obklopeni přírodou, máte skvělou příležitost využít služeb společnosti zabývající se již od roku 1995 tesařskou výrobou a pracující s tím nejmodernějším vybavením a technologickými postupy. Díky tomu udává trend pro bydlení ve stylových a tradičních roubenkách, jež si získávají srdce milovníků dřeva a bydlení ve venkovském stylu. Ať už máte hotový projekt pro zděný dům, popřípadě hledáte dokonalou dřevostavbu, obraťte se na profesionály s letitou praxí a vynikajícími referencemi. Nechejte si postavit svůj sen a bydlete přesně tak, jak jste si vysnili.

Moderní roubenky vám učarují

Máte už představu, jak by měl vypadat váš vysněný dům? Měla by to být moderní roubenka anebo snad dáváte přednost zděné stavbě doplněnou o dřevěné panely? Pak si nechte zhotovit 3D vizualizaci, abyste získali dokonalou představu o výsledné stavbě. Kromě klasického projektu si pro vás odborníci připraví i 3D vizualizaci, na jejímž základě můžete změnit některé parametry a nastavit si bydlení přesně podle svých představ. Rozhodnete-li se finálně pro moderní roubený dům, máte garanci přesnosti a komfortního domova. Jen si představte ta velká okna, v hlavní roli dřevo a vysoké trámy podtrhující romantickou atmosféru verandy či terasy.

Stavby pro soukromé osoby i podniky

Na znalce v oboru se mohou obrátit nejen privátní osoby hledající někoho, kdo promění jejich sny na papíře ve skutečnost a postaví pro ně obytné dřevostavby, ale též společnosti, které pro své podnikatelské účely potřebují komerční dřevostavby v unikátním stylu a designu. Zkušení řemeslníci si poradí také s individuálními zadáními, třeba pro hospodářské dřevostavby či drobná stavení v podobě přístřešků, altánů a pergol. Odborníci ze stabilní společnosti se nebrání ani netradičním výzvám a projektům, jež jsou dokonalou vizitkou jejich precizní práce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.