Rolety a žaluzie – jedině od Lomaxu!

Nové pokrokové žaluzie nebo praktické a elegantní rolety nesmí chybět ani ve vaší domácnosti! Ať už bydlíte v rodinném domě nebo hledáte řešení do slunného bytu, jednička na trhu Lomax nabízí špičkové venkovní rolety a také nestárnoucí klasiku v podobě moderních žaluzií.

žaluzie

Kvalita od roku 1992

Značka Lomax si zakládá především na nejvyšší kvalitě zpracování, použitých materiálů i odborného servisu. K výrobě žaluzií či rolet využívá nejmodernější technologické postupy a stroje. Díky tomu si může dovolit svým zákazníkům zajistit individuální přístup s výrobou přesně na míru dle požadavků klientů. Poradí si s náročným zadáním a nabídne atypické řešení pro každý prostor. Firma Lomax neustále sleduje trendy a tomu přizpůsobuje také svou nabídku, disponuje širokým výběrem příslušenství a vždy platí, že používá kvalitní materiály pouze ze zemí EU a vše si vyrábí sama.

Samozřejmostí jsou technické návrhy včetně kalkulace ceny zdarma a rychlý servis s dostupnými náhradními díly. V České republice a na Slovensku nalezete dohromady osmdesát poboček. Nejen proto je společnost Lomax jedničkou na českém trhu. Nabízí opravdu kvalitní a přitom cenově dostupné varianty pro váš dům či byt – kromě žaluzií vám zajistí předokenní rolety anebo vrata s motorem.

Rolety – elegantní doplněk vašeho domova

Velkou pozornost získávají varianty rolet, které dokáží vytvořit soukromí a zároveň dodat domovu vkusný ráz. Díky venkovním roletám zabráníte ostrému slunci proniknout dovnitř, zvýšíte izolační vlastnosti domu a v letních měsících zabráníte nárůstu teploty uvnitř místností. Pomocí praktického polohování si dopřejte kdykoliv příjemný stín a přitom zajistíte větrání i během horkého počasí.

Se značkovým příslušenstvím Lomax bude vaše bydlení skvěle vypadat a zajistí vám maximální komfort i jednoduché ovládání moderních prvků. Více informací naleznete na webové stránce www.lomax.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.