Vysavače pro čistý domov

Čistá domácnost je snem každé hospodyňky. Jen si to představte, jak popíjíte svůj oblíbený šálek kávy, aniž byste museli s vysavačem v ruce čistit domácnost. Teď už si můžete dát nohy nahoru a nechat za sebe uklidit pomocí chytrých pomocníků. Udělejte maximum pro čistý a zdravý domov bez bakterií a zbytečných drobečků či smítek.

Xiaomi roborock sweep one s50

Jak funguje robotický vysavač?

Řekne-li se pojem robotický vysavač, už dávno neplatí, že se jedná o cenově nedostupnou vychytávku pro moderní domácnost. Samozřejmě i dnes můžete investovat do chytrého vysavače za desítky tisíc korun, popřípadě se rozhodnout pro finančně dostupnější a zároveň výkonnou variantu. Velmi atraktivní je například model Xiaomi roborock sweep one s50https://www.svetvysavacu.cz/roboticke-vysavace/xiaomi-roborock-sweep-o v bílém provedení, který v sobě snoubí luxus a nejmodernější technologické řešení. Díky speciálně navrženému systému čištění posbírá i nejmenší drobečky a vrátí se vždy do nabíjecí stanice. Dalším vymazleným modelem je vysavač Xiaomi roborock sweep one s55-https://www.svetvysavacu.cz/roboticke-vysavace/xiaomi-roborock-sweep-o, jenž splní i nejnáročnější požadavky zákazníka. Je určen speciálně pro tvrdé podlahy i koberce a navíc má funkci mopování, čímž dokáže zabít dvě mouchy jednou ranou a kromě precizního vysávání zajistit též setření ploch.

Černý, neotřelý design

Nejen tyto navrhované modely robotických vysavačů vám učarují futuristickým designem, jenž je promyšlený do posledního detailu a nabízí široké spektrum funkcí navíc. Zapomeňte na jednotné vysávání, můžete si vybrat z více variant úklidu a stejně tak využít dálkové ovládání či přehlednou aplikaci, v níž naleznete všechny vykonané úkoly. Součástí robotického vysavače je samozřejmě též vkusně navržená nabíjecí stanice, kam si vysavač sám kdykoliv během úklidu zajede, aby dobil baterie. Následně ve vysávání pokračuje, takže vás po příchodu domů čeká pouze perfektně uklizená podlaha.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.