Zateplování a izolace střech

Že střecha dělá dům, je známé pravidlo. Investice do kvalitní střechy se vám vrátí nejen v podobě zhodnocení nemovitosti samotné, ale také vysoké finanční úspoře na energiích. Nesprávně izolovaná střecha totiž nabízí cestu, kudy uniká v zimě teplo, v létě chlad a vy tam neustále v domě řešíte, proč je vám zima nebo naopak se dům tak rychle ohřívá a vůbec netěsní. Za vším hledejte střechu a obraťte se na zkušené odborníky, kteří vám poradí, jak na izolaci i zateplení, aby bylo maximálně efektivní, účinné a vaši rodinnou kasu příliš nezatížilo.

izolace střech

Specialisté z Jižních Čech

Střechy Český Krumlov patří mezi vyhledávané společnosti v oblasti pokrývačských, klempířských i tesařských prací. Izolace střech rukama těchto odborníků probíhá dle osvědčených postupů za využití materiálů prémiové kvality. Díky letitým zkušenostem a dovednostem máte garanci pečlivého a zároveň i rychlého zpracování, a to vše s ohledem na dlouhou životnost. Kromě samotného zpracování návrhu vás odborníci překvapí zajištěním dodávek materiálů a ve výsledku samotnou velmi kvalitní realizací jednotlivých kroků, s nimiž vaše střecha získá na hodnotě. Podle typu střechy pak zkušení řemeslníci doporučí vhodné řešení právě pro vaši střechu. Je totiž rozdíl, zda se bavíte o střeše šikmé, či ploché a stejně tak o staré budově, či novém rodinném domku.

Zateplení pro termoregulaci objektu

Rozhodnete-li se pro zateplování střech svého domu, garáže anebo komerčního objektu, pak docílíte vynikající termoregulace s perfektním odvodem vlhkosti. Vhodně zvolené a použité materiály zajistí správný odvod vlhkosti a zároveň zabrání průniku vody či vlhka z venkovního prostředí dovnitř. Díky zateplení vám odpadnou případné starosti s rozvojem plísní a hub v podkrovní části. Zateplení přináší samozřejmě i další benefity, jedním z nich bezesporu je možnost rozšířit využití doposud nekomfortního podkrovního prostoru a vytvoření třeba nových pokojů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.