Prodáváte nebo kupujete dům? Usnadněte si to

Hledáte právní služby spojené s prodejem nemovitosti? Určitě nejste sami. Na českém trhu je o podobné služby stále větší zájem. Realitní kanceláře jich nabízejí širokou škálu – s revoluční myšlenkou ale přišla Komerční banka. Vytvořila realitní portál, který nabízí vše, co byste jen kolem realit mohli potřebovat, na jednom místě.

právní služby

Cincink, jak se nový realitní portál jmenuje, vám tedy poskytne služby k prodeji nemovitosti od A do Z. Odhad ceny nemovitosti a nafocení bytu jsou zde standardními službami, vedle nich ale příjemně překvapí služby další – textace prodejního inzerátu, 3D plánek nemovitosti, vizualizace interiéru či technická inspekce nemovitosti. Nadstandardními službami je pak možnost úschovy peněz, zkušený daňový poradce, hypoteční kalkulačka online, nebo také přímo samotná hypotéka.

Název realitního portálu je v českém prostředí zcela nový a neotřelý. Připomíná cinknutí skleničky na oslavě. Čerstvý a moderní způsob prodeje nemovitostí, stejně tak jako důvody k oslavě šampaňským po úspěšném prodeji domu, chce také Cincink do světa realit přinést.

Jakou cenu má váš dům?

Pravděpodobně velmi dobře víte, na kolik byste svůj dům nacenili. Nakolik se ale vaše představa setkává s realitou? O ceně nemovitosti rozhoduje hned několik atributů, mezi něž patří například lokace či situace na trhu. Finální cenu domu tedy udávají objektivní skutečnosti, které by měly být také objektivně a profesionálně vyhodnoceny. Od tohoto úkolu je tady odhadce a jeho odhad ceny nemovitosti. Můžete si být jisti, že díky jeho odbornému úsudku neproděláte, ale budete požadovat skutečně takovou částku, jakou si nemovitost zaslouží.

První dojem prodává

V případě, že dům kupujete, určitě vždy vybíráte podle fotografií na internetu. Je to přirozené. Ačkoli je podstatný první dojem, který přichází po tom, co do bytu přijdete fyzicky, fotografie o něm mohou už dopředu mnohé napovědět. To by měla být dobrá rada pro ty z vás, kteří nemovitost naopak prodáváte. Profesionální a líbivé fotografie jsou tou nejlepší reklamou na váš dům a vizitkou vás samotných. Nepodceňte proto jejich realizaci a popřemýšlejte o službách profi fotografa. Fotografie interiéru i exteriéru i kompletní nafocení bytu jsou mimochodem jednou ze služeb, jež Cincink nabízí.

K ruce můžete mít právníka

Cincink nabízí také právní služby. Ta je ostatně od koupě či prodeje domu neoddělitelná. Zkušený právník je zde od toho, aby vám pomohl vyznat se ve spleti smluv a složitých slovních formulací. Stejně tak nejlépe ví, jak probíhají jednotlivé kroky při přepisování peněz, změně vlastnictví a tak dále. Právník je zkrátka v celém procesu velmi důležitá osoba. Na tomto portálu si jej stačí poptat – nemusíte hledat v cizích vodách, což je jistě výhoda.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.