Rekonstruujete? Nevadí, párty můžete uspořádat na zahradě i v zimě!

Oslava narozenin, kariérní postup a mnoho dalších příležitostí doslova volají po skvělé party. Ale co když právě rekonstruujete a v žádném případě nemůžete oslavu uspořádat uvnitř? Řešení je prosté – uspořádejte nezapomenutelnou akci na zahradě. Co na tom, že je za okny sníh. Ještě jste neslyšeli o zimní grilovačce? 

Zimní grilování je hitem posledních let. Dorazilo k nám ze zámoří, kde se mu oddává snad každý, kdo má zahradu, gril a přátele, kteří jsou ochotni dorazit v teplejším oblečení. Na druhou stranu nejde o žádný extrém. Prosluněných dní je v i chladnější části roku poměrně dost, a když se vám podaří „vychytat“ pěkné počasí, stoprocentně si akci užijete minimálně stejně dobře jako v létě.

Poklidný průběh zajistí party stan 

Párty stan je „must have“ i v létě, ovšem v zimě je ještě o něco důležitější. Sešlost samozřejmě může proběhnouti pod širým nebem, ale rozhodně není od věci mít stan bokem v pohotovosti a v případě potřeby se do něj kdykoliv přesunout. Pak ať si třeba sněží nebo prší.

Párty stan

Půjčovna párty stanů v Praze Azrent doporučuje stan vybavit vhodným příslušenstvím. Protože se dříve stmívá, nemělo by chybět dostatečně výkonné osvětlení. A jistě oceníte také plynová kamna či jiný zdroj tepla. Nutno podotknout, že zapůjčení váš rozpočet nijak nenabourá. 

Jak se postavit k občerstvení?

V zimě se dá grilovat cokoliv a je jen na vás, zda hosty oslníte selátkem, nebo se vydáte cestou nějakého nevšedního experimentu. Podstatné je mít kvalitní gril určený pro celoroční použití. Ideální je logicky ten s poklopem, protože pokrm chrání před počasím a udržuje uvnitř optimální teplotu.

pronajmutí pivního setu

Co se týče nápojového lístku, neměl by v něm chybět svařáček a punč. Ovšem skalním příznivcům piva neuděláte radost ničím jiným než jejich oblíbeným nápojem. Zvažte proto pronajmutí pivního setu a dopřejte jim nějaké silnější a aromatičtější pivo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, Zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.