Jaké výhody přináší řešení v podobě nadkrokevní izolace střechy?

strechy-novak.cz

strechy-novak.cz

Moderní způsob zateplení střechy domu přináší nadkrokevní izolace. Pokud vás v brzké budoucnosti čeká kompletní oprava střechy, která už nyní nevyhovuje požadavků, izolace by měla být její nedílnou součástí, a to hned z několika důvodů.

Izolace hraje u každé střechy velmi důležitou roli. Volba konkrétního typu záleží na druhu střechy, ale i dalších faktorech. Nadkrokevní izolace se využívá hlavně u klasických šikmých střech.

Snížení tepelných ztrát

Hlavním důvodem, proč přistoupit k provedení nadkrokevní izolace, je snížení tepelných ztrát. Z domu po rekonstrukci uniká skrz střechu mnohem méně tepla, což se projeví ve výrazném snížení potřeby vytápět a tím pádem i nižších nákladech na provoz domu.

Rychlé provedení

Realizace nadkrokevní izolace není nijak zvlášť složitá. Kvalitní firma je schopna ji provést během několika dnů. Spolehlivé služby v tomto směru nabízí kupříkladu firma Střechy Novák, která sídlí v Kolíně. Její specializací je kromě montáže izolace také výroba krovů, oprava střechy, případně také její kompletní výstavba.

Prodloužení životnosti

Díky moderní izolaci se výrazně prodlouží nejen životnost střechy, ale i celého domu. V případě střechy je krov daleko lépe chráněn před kondenzací vody. Voda se zároveň nedostává dovnitř objektu. Prodlužuje se i životnost střešní krytiny, která je lépe větrána.

Při realizaci nadkrokevní izolace je zapotřebí zkušených řemeslníků specialistů – pokrývači, zedníci, truhláři a další. Kvalitní firma vám poskytne komplexní služby, na každou činnost si tak nemusíte volat vždy nového řemeslníka. Alespoň tak to funguje v případě zmíněné společnosti Střechy Novák.

O možnostech realizace nadkrokevní izolace, opravy střechy či výroby krovů firmou Střechy Novák se můžete informovat na jejích webových stránkách strechy-novak.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.