Komfortní a úsporné vytápění může být i na elektřinu!

shutterstock.com

Ačkoli klasické ústřední topení patří mezi nejrozšířenější způsoby vytápění bytů či domů, nemusí být nejúspornější. Vytápí se totiž zpravidla celý dům a dochází tak ze značným ztrátám. To lze eliminovat pomocí moderních technologií. Jak na to?

Hledáte-li variantu, která by v sobě spojovala úspornost, komfort a efektivitu, vyzkoušejte elektrické topné panely Thermotec. Tato německá společnost vyvinula moderní způsob vytápění, který koresponduje s potřebami současné domácnosti a zároveň také nároky na spotřebu energie. V porovnání s klasickými způsoby topení totiž Thermotec vychází až o 50 procent levněji na elektrické energii.

Jak elektrické topné panely fungují?

Úspor je dosaženo moderní technologií systému AeroFlow, která je založena na akumulačních panelech činících základ každého topného tělesa Thermotec. Ty jsou schopny nastřádat teplo při menším odběru energie a efektivněji ho předat do okolního prostředí pomocí průduchů a žeber na povrchu topného tělesa.

Regulace teploty je snadná

Thermotec jde ruku v ruce s inovativním ovládáním, které umožňuje regulovat teplotu v místnostech nezávisle na sobě a to velice přesně. Při dokoupení bezdrátových termostatů či centrální řídicí jednotky si navíc lze vytápění přizpůsobit a naprogramovat podle ročního období, aktuálního denního režimu, v závislosti na tom, zda jste doma nebo na dovolené.

Lze si dokonce předprogramovat chování systému vytápění na delší časové úseky. Díky tomuto přesnému programování tak dochází k dalším úsporám i když nejste doma. Jako doplněk elektrických topných panelů Thermotec lze pořídit také GSM modul k ovládání topení například z mobilního telefonu.

Kde můžete zjistit více informací o Thermotec?

Výrobky německé značky Thermotec jsou u nás k dostání v internetovém obchodě www.topeni.cz jako výhradního dodavatele této úsporné technologie vytápění. Kromě klasických topných těles dodává Thermotec také topení do koupelen v podobě koupelnových žebříků, které rovněž fungují na úsporném principu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Koupelny, Kuchyně se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.