Zahajte rekonstrukci od podlahy

Podlahová krytina je mnohdy opomíjeným stavebním prvkem, který ovšem dodává domovu ten správný ráz. Vkusné podlahy mohou být opatřeny mnoha moderními materiály, jež slibují snadnou údržbu i dlouhodobou funkčnost. Pokud hledáte vhodné PVC podlahy, obraťte se na profesionály, kteří své práci skutečně rozumí. Jednou ze stabilních společností na českém trhu je Riva, firma založená v roce 1991. Od svého počátečního působení zajišťuje prodej bytových a objektových PVC podlahovin a to z české produkce i zahraniční výroby. Kromě tradičních plovoucích podlah nabízí též trendy vinyl, přírodní linolea či marmolea a samozřejmě nestárnoucí klasiku v podobě koberců.

Poradenství na místě

Riva se může pyšnit širokou základnou spokojených klientů, pro něž je připraven servis a poradenství prostřednictvím zkušených pracovníků. Vyberte si pro své prostory stylové a velmi praktické PVC podlahy, jež jsou odolné vůči oděru, vyznačují se dlouhou životností a v nabídce naleznete luxusní dekory. Milovníci přírodních barev ocení vzory dřeva s věrnou kresbou suků. Soustředit se můžete též třeba na jednobarevné provedení či varianty s více vzory. Originální podoba PVC podlahy dokreslí celkový styl vašeho interiéru. Seženete například vzor dlažby, mramoru či kamene. Dokonalé kopie materiálů vám učarují. Oproti nim ale budete chodit po měkkém povrchu a užívat si skvělé izolační a tepelné vlastnosti stylových podlah. Bytové podlahy zahrnují stejně tak linoleum, klasiku známou napříč generacemi, která se dnes ji vyrábí pomocí nejmodernějších technologických postupů a garantuje značnou finanční úsporu při nákupu. Linoleum se jednoduše udržuje i pokládá a odolá i silnému náporu.

Postavte se výzvě

Pokud hledáte jiné než bytové podlahy, pak neváhejte kontaktovat společnost Riva, jež nabízí i speciální krytiny, podlahovou chemii a potřebné příslušenství. Odborníci jsou připraveni vám zajistit také podlahovou krytinu pro náročné prostředí, do divadla, fitness centra, popřípadě provozu. V průmyslových prostorách oceníte zejména pryžové podlahoviny z tvrdé gumy. Tyto podlahoviny se vyznačují teplotní odolností, snadnou pokládkou i bezpečnou chůzí po dlouhou dobu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.