Profesionální rekonstrukce bytového jádra

Především panelákové byty z minulého století nevyhovují svým nižším standardem současným potřebám. Bydlení by však mělo být příjemné a dostatečně komfortní, což znamená přistoupit k rekonstrukci.

Rekonstrukce bytového jádraRekonstrukce vás nemusí finančně úplně položit

Renovování stávajícího bydlení ještě neznamená, že se finančně úplně zhroutíte. Chce to takový plán, aby zohledňoval vaše finanční možnosti. Bytové jádro je lepší přestavovat dřív, než se nastěhujete do bytu. Pokud to jinak nejde, raději odstěhujte rodinu na několik dní k příbuzným, protože stavební změny značí nepořádek a hluk při práci. Rekonstrukce bytového jádra může například zahrnovat takové činnosti, že se stávající prostory rozšíří a změní se rozmístění jednotlivých částí. Vymění se zastaralé a poškozené doplňky, vylepší se izolační a protihlukové vlastnosti, zbavíte se plísní a jiných nepříjemností.

Kompletní servis při rekonstrukci

Určitě je výhodné, když se rozsáhlých prací ujmou odborníci a nebudete se tím zabývat dlouhé měsíce až roky. Na www.az-kratochvil.cz zjistíte, že se sice délka přestavby pohybuje podle složitosti zakázky, ale obyčejně se to kompletně zvládne do dvou týdnů. Montážník určí přesný postup prací, které se předem dojednají. Začíná se vybouráním stávajícího bytového jádra a odvezením materiálu na skládku, navezou se tvárnice a založí se půdorys na základě grafického návrhu. Pokračuje se vyzděním příček a ukotvením montážní pěnou. Další den se dobrousí příčky, začistí rohy a otvory pro montáž. Namontují se nové rozvody odpadů, vody, elektroinstalace a nová vzduchotechnika. Zdivo se zpevní perlinkou, vybrousí se nerovnosti, natáhne se jemná vnitřní omítka, vyrovnají se stěny a připraví se místa k obkládání. Následují další stavební a montážní úkoly, které všechny vedou k jasnému cíli – předat vám uklizený a nově vypadající byt.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bytová jádra se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.