Uzavřít pojistku jde i bez složitého jednání a obsáhlé dokumentace

Když se řekne pojistná ochrana, někteří se možná trochu začervenali – kvůli tomu, že se spoléhají, že se nemůže nic zvláštního stát a patřičné pojištění naprosto opomíjejí. To je ovšem velká chyba, protože jak se říká, neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a není dne ani hodiny, kdy bychom si mohli být stoprocentně jistí, že se vlastně nic nestane. Takové váhání pak může stát statisíce, je proto jistě lepší jednat dříve než později a minimálně si prohlédnout zajímavé nabídky, co jsou na našem trhu s pojištěním zrovna k mání.

Klidnější usínání a jistota pro všechny případy

Rozhodně nejde o zbytečně investované peníze, pojištěný dům je totiž základní jistota, na kterou se můžete spolehnout naprosto kdykoliv – stačí jen vše sjednat tak, aby byla kryta všechna rizika v jednom balíčku. Zbývá jediná otázka, a sice kolik metrů čtverečních plochy vlastně skýtá váš obytný prostor? Skrze tuto hodnotu se pak jednoduše vypočítá paušál, jenž je pro všechny majitele nemovitostí spravedlivý a naprosto bez rozdílu. 

pojištěný dům

A to zdaleka není jediná příjemná novinka, neboť nabídka současně zahrnuje i pojištění proti blbosti. Tomu se také jinak říká, alespoň v rámci oficiálních nabídek, pojištění občanské odpovědnosti. Je pravda, že takové povinné ručení je stejně důležité, opomíjet bychom neměli ani jednu z variant. 

Rychlé jednání, od A do Z po internetu

Dnes si zkrátka můžete jednoduše sjednat pojištění online, což je velmi pozitivní zpráva pro všechny, kteří nesnáší jednání na pobočkách, dlouhé fronty a daleké cesty. Už během několika minut můžete mít zcela jasno o všech detailech, stačí si jen uvařit kávu a sedět malou chvíli u počítače, kde uzavřete dohodu bez nutnosti osobních návštěv a zdánlivě nekonečného jednání. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.