Půjčovna a servis stavebních strojů s letitou tradicí

Velmi známá společnost TERRAMET, s.r.o. vystupuje na trhu již více než 27 let a právem se řadí mezi přední dodavatele stavební a manipulační techniky v České republice. Za roky své působnosti si vybudovala široké portfolio služeb a rovněž stabilní zázemí zákazníků z řad fyzických osob i právnických subjektů.

Mezi hlavní služby zákazníkům patří půjčovna strojů a servis včetně zajišťování náhradních dílů. TERRAMET pracuje s prvotřídními stavebními stroji a hutnící technikou značky JCB. V sortimentu služeb najdete rovněž prodej a servis damprů BELL, teleskopických manipulátorů MAGNI, grejdrů HBM-NOBAS či spolehlivých elektrocentrál JCB a pažení ALLROUND.

Efektivní stroje pro vaši práci

Stavební stroje určené k pronájmu jsou vždy servisované a staré maximálně tři roky. Díky zkušenostem jsou odborníci z firmy TERRAMET schopni poradit s ohledem na vaše potřeby a vybrat tak ideální stroj pro vaše podnikání či stavební práce doma. Stroje jsou pronajímány po celé České republice, protože firma vlastní ucelenou síť poboček a servisních středisek. Půjčovna strojů vám může zajistit také dopravu strojů až k vám na stavbu. O vysoké kvalitě služeb firmy TERRAMET vypovídá i skutečnost, že je součástí rakouského holdingu TERRA sdružující zastoupení 12 zemí střední a východní Evropy!

Expresní servis jako služba pro klienty

Klíčovou součástí nabízených služeb je servis a zajišťování náhradních dílů nejen pro stroje značky JCB. Díky sedmi strategicky umístěným servisním střediskům jsou pokryty potřeby zákazníků z celé republiky. Kvalifikovaní a zkušení pracovníci jsou připraveni odstranit jakoukoliv závadu na vašem stroji a poskytnout komplexní servis. Náhradní díly jsou dodávány expresní formou do 24 hodin na místo určení, nočním provozem nebo poštovní službou. Jestliže dáváte přednost okamžitou opravou profesionálním mechanikem, nabízí se varianta opravy v servisním středisku. TERRAMET je jistotou pro vaše podnikání, protože nabízí špičkové stroje a techniku a zároveň má unikátní servisní koncept.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.