Nábytek na míru bez kompromisů

Hledáte praktické vestavěné skříně na chodbu či do pokoje? Rozhodli jste se investovat do nové kuchyně, o které sníte už léta? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Právě teď totiž můžete využít zakázkovou výrobu a nechat si vyrobit nábytek přesně podle svých představ bez ohledu na to, zda to bude nová skříň, kuchyňská linka, jídelní stůl či nábytek do ložnice a obývacího pokoje.

kuchyně

Snoubení designu a nadčasovosti

Nová kuchyně je snem každé hospodyňky, protože znamená více úložného prostoru a chytré rozmístění spotřebičů tak, aby bylo vše po ruce. Zakázkové kuchyně ale rozhodně nemusí znamenat finanční zatížení vašeho rozpočtu. Záleží pouze na vás, kolik peněz chcete do nové kuchyně investovat a jaké budete mít specifické požadavky. Svěřte se do rukou odborníků a ti vám na základě dispozic prostoru navrhnout optimální řešení nové kuchyně. Ta může být opatřena praktickým kuchyňským ostrůvkem jako centrálním místě pro vaření a výrobu nejchutnějších pokrmů, popřípadě kuchyň do písmene L s využitím rohu místnosti. Trendy ukazují, že jsou populární kuchyně v bílém laku kombinované s dřevem nebo tmavými odstíny. Lakované kuchyně jsou sice dražší oproti laminu, nicméně vypadají luxusně a neztrácí na svém půvabu ani po letech.

Odborníci na kuchyně poradí

Vybrat si novou kuchyň může být pro některé oříšek, zvláště pokud design není vaše silná stránka. Inspirací vám bude fotogalerie kuchyňských linek realizovaných v předešlých zakázkách. Hotové kuchyně fotogalerie obsahují zakázky v malých, typicky panelákových bytech, velkorysých místnostech i prostorách, jež se teprve podle velikosti kuchyně budou upravovat. Podle velikosti prostoru je nutné pracovat též s barvami. Menšímu prostoru sluší světlé tóny dřeva a lakované skříňky, do větších místností se nemusíte obávat vsadit atypické kombinace nebo tmavé odstíny. Neváhejte a vyslovte svá přání nahlas a začněte vařit v kuchyni, kde je bohatý úložný prostor, dostatek zásuvek na všechny malé spotřebiče i pracovní plocha.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kuchyně. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.