4 hlavní výhody hliníkového plotu

Pro oplocení zahrady se v současné době používají různé materiály. Velice důležité je myslet na estetické sladění s rodinným domem. Stejně tak je rozhodujícím faktorem i rozpočet, protože některé materiály jsou dražší, jiné zase levnější. V následujících řádcích vám prozradíme, proč je hliník ideální volbou.

hliník

Hliník si zachovává svůj vzhled i po několika letech

Oplocení by nemělo být nudné a omšelé. Hliník si svůj nadčasový vzhled udržuje po dlouhá léta, a to hned z několika důvodů. Plechové lamely na plot jsou pevné a robustní. Hliník jako takový nerezaví a nehnije na rozdíl od jiných kovů. Vybrat si také můžete i barvu, protože hliník je možné natřít na takový odstín, který se vám nejvíce zamlouvá.

Hliník je odolný vůči většině zahradních chemikálií

Jestliže máte zahradu, která vyžaduje hnojení, nebo některé rostliny potřebují pravidelné používání pesticidů, nemusíte se obávat, že by oplocení zkorodovalo v důsledku používání jakýchkoliv chemikálií. Hliník jim odolává a v důsledku jejich používání nezreziví, protože neobsahuje žádnou ocel ani železo. Hliník vám dává svobodu a na zahradě si tak můžete vysadit, co se vám líbí.

Hliníkové oplocení odolává nepříznivému počasí

Hliník zvládá čtyři roční období během jednoho dne opravdu snadno. Nehnije, nekoroduje ani nerezaví, takže mu nevadí prudké deště ani dlouhá horká léta.

Pokud hledáte na hliníkové lamely ceník, podívejte se do nabídky společnosti Kovoinox, která má ve svém produktovém portfoliu také značkové komponenty pro samonosné posuvné brány či nerezová zábradlí. Prohlédněte si pestrý sortiment, v němž dominují prvky pro nerezové systémy, posuvné i křídlové brány.

Kovoinox vám dokáže poskytnout i pohony vrat pro domácnosti a průmysl, komponenty pojezdů pro posuvné samonosné brány či kolejnicové brány nesené.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.