Řezačka – nástroj pro kutila amatéra i profíka

shutterstock.com

Stává se vám, že potřebujete vydláždit kousek podlahy či obložit obklady umyvadlo v dílně a nakoupené dlaždice či obklady rozměrově přesně nevycházejí? Chcete-li práci udělat pořádně, potřebujete řezačku, abyste si dlažbu či obklady mohli seříznout dle potřeby. K tomu slouží řezačky na obklady.

Potřebujete hobby nebo profi řezačku?

Samozřejmě není řezačka jako řezačka. Profesionální řezačky mají speciální funkce a jsou vyrobené z kvalitnějších materiálů, se kterými se lépe pracuje. Hobby řezačky jsou jednoduššího provedení, ale svůj účel plní. Záleží pouze na vás, pro jaké se rozhodnete.

Chcete-li kvalitní řezačky pro kutily pro domácí použití či pro profesionální účely, zavítejte do internetového obchodu BohemiaTrade.cz a vyberte si zde řezačku na obklady, která vám bude vyhovovat.

Přesný řez s lehkostí

V nabídce mají profi i hobby řezačky na obklady a dlažbu různých velikostí, pomocí kterých nařežete dlažbu či obklady do požadovaného tvaru a velikosti jednoduše a bez námahy. Řezačky jsou pro lepší přesnost vybaveny také úhloměrem. Do kategorie profi řezaček patří velmi oblíbená řezačka Optimal X5, která je novinkou na trhu.

Rezačka Optimal X5, zdroj: bohemiatrade.cz

Rezačka Optimal X5, zdroj: bohemiatrade.cz

Díky novému mechanismu x-profilu posunuje tato řezačka profesionální kvalitu řezání na cenovou úroveň hobby řezaček. Ložiskový pojezd zaručuje absolutně přesný řez, poradí si lehce i s tvrdšími dlažbami.

Potřebujete profi řezačku?

Mezi nejprodávanější patří profi řezačka renomované značky Protile model MASTERCUT, se kterou uříznete pohodlně i dva centimetry silnou dlažbu či mramor. Řezačka je vybavena jezdcem umístěným na devíti kvalitních ložiscích, která zajistí lehký a přesný pohyb řezacího kolečka. Velké formáty dlažeb lze bez obtíží zlomit pomocí přídavného lámacího mechanismu. Ten umožňuje rychlé a čisté zlomení dlažby po úhlopříčce a eliminuje chybný lom. Při řezání můžete stále vizuálně kontrolovat řezací kolečko při řezu.

Řezačky Protile MASTERCUT jsou konstruovány tak, aby se opotřebované díly daly jednoduše vyměnit, a nemuseli jste pokaždé kupovat celou novou řezačku. Mají masivní konstrukci, která zajišťuje kvalitu a trvanlivost.

Rozhodněte se i vy pro kvalitu a nakupujte profesionální i hobby řezačky Protile na BohemiaTrade.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Řezačka – nástroj pro kutila amatéra i profíka

  1. milda napsal:

    No na takove to domaci rezani urcite profi nepotrebuji :D

Komentáře nejsou povoleny.