Kvalitní sportovní podlahy od zkušených profesionálů

rekonstrukce sportovní podlahy

Když potřebujete zrenovovat sportovní podlahu, chcete nejlepšího dodavatele, který své práci rozumí. Vybrat si ho může být docela oříšek. V našem článku vám ukážeme, na co byste se měli zaměřit, abyste si zvolili správně.

Pokládka podlahy: Renovace, nebo raději její rekonstrukce?

Sportovní podlaha je většinou tvořena z parket, někdy z palubek. Dřevěné parkety jsou materiálem, který vydrží sloužit po dlouhou dobu. Ale i jim nadejde čas, kdy je třeba se pustit do jejich renovace. Ta je vhodná v případě, že podklad je pevný, parkety se nehýbají a nejsou výrazněji poškozené. Parkety se obvykle zbrousí, vytmelí a nalakují, přičemž lajny se aplikují mezi posledními vrstvami laku. Na renovaci stačí vyhradit menší čas, přesto po dobu opravy musí být sportoviště zavřené.

Něco jiného je rekonstrukce sportovní podlahy. Ta připadá v úvahu tehdy, kdy je její povrch nerovný, místy se propadá, parkety nedrží pevně. Zde je třeba staré parkety demontovat a nahradit je úplně novými. Je také nutné počítat s větší časovou náročností celé akce, protože kromě podlahy se nově budou usazovat také dosavadní cvičební prvky, jako jsou žebřiny, branky či hrazdy, které na sportovišti původně byly. I o to by se měla firma provádějící rekonstrukci postarat.

Výběr zkušeného dodavatele

Zhodnotit, jak na tom vaše sportovní podlaha je, je nejlepší ve spolupráci s profesionály. Dobrou zkušenost zažijete s PARKETCENTRUM, které své práci rozumí a dělá ji s chutí, jež je na výsledku ihned znát. Na webových stránkách www.parketcentrum.cz se můžete seznámit s jejich referencemi a udělat si o firmě představu. 

Pro zajímavost firma se podílela také na pokládce nových parket na hradě Loket nebo zámku Bor u Tachova. Rekonstruovala i podlahy pro tělocvičny dvou základních škol v Plzni. Bohaté zkušenosti, které za sebou firma má, jsou základem pro kvalitně odvedenou práci. Na její odbornost se můžete spolehnout.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.