Komárům vstup zakázán

Není nic otravnějšího, než když se snažíte usnout za nepříjemného bzučení drobného hmyzu. Stačí nechat otevřené okno, rozsvítit světlo a už máte v bytě desítky nezvaných hostů. Že je to nedílnou součástí teplejších měsíců a nedá se s tím nic dělat? Ale kdepak. Určitě si nemusíte léto co léto vybírat zda otevřít okno, nebo si raději na práci posvítit. Stačí zakoupit sítě do oken a je po problému.

Tento nenápadný pomocník zamezí vstupu drobného hmyzu do vašeho bytu a vy si budete moci vychutnat ničím nerušený večer i s otevřeným oknem. Jedná se o nejúčinnější ochranu proti komárům a dalším druhům hmyzu. Lze si vybrat mezi různými velikostmi sítí. Nemusíte se tedy obávat, že právě vaše okno nebude možné ochránit. Aby síť s oknem splynula a nepůsobila rušivým dojmem, vyrábí se v různých barevných variantách.

Jak je síť účinná?

Při výrobě těchto sítí je využívána speciální síťovina. Jedná se o poplastovaná sklolaminátová vlákna, mezi jejichž nejlepší vlastnosti patří vysoká odolnost a dlouhá životnost. Lze sáhnout také po protipylové úpravě síťoviny, kterou ocení zejména alergici a která je vhodná pro místa s větším výskytem prachu. Omezovat nemusíte ani své domácí mazlíčky, kteří mohou být zvyklí na volný průlez okny či dveřmi. Do zesílené síťoviny stačí pouze instalovat průlez a pohyb psů i koček bude nadále možný.

Jakou síť si máme vybrat?

Zkušeným výrobcem je firma CLIMAX, která nabízí nejširší nabídku sítí na českém trhu. Vybrat si zde můžete z řady barevných a velikostních kombinací a na zakoupený produkt vám bude poskytnuta čtyřletá záruka. Vzhledem k široké prodejní síti, kterou firma disponuje, je zboží snadno dostupné a dodací lhůty jsou velmi krátké.

Pokud jednou sítě proti hmyzu zakoupíte, určitě si velmi rychle zvyknete na ničím nerušený spánek. Připravte se na příchod teplých měsíců, kdy necháte hmyz nakukovat do vašeho bytu pouze přes očka kvalitní okenní sítě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.