Komoda na všechny způsoby

komody do obývacího pokoje

Komoda, dříve často označována jako peřináč s jednou přihrádkou, zcela mění hodnoty bydlení. Kdo dnes nemá v předsíni, obývacím pokoji či ložnici komodu, jako by nebyl. Její všestranné využití podtržené moderním designem a funkčností vás zaručeně učaruje! Tento solitérní kousek komody má oproti jiným nábytkovým sestavám jedno plus – může být ve zcela odlišném provedení, a to barevném i materiálovém, což mu navíc dodá na přitažlivosti. Okamžitě zaujme a vytvoří prostot třeba pro vaše fotografie, ozdobné vázy či svíčky anebo knihy.

Jaké barvy frčí?

Komody do obývacího pokoje dnes už pořídíte online za výborné ceny. Z pohodlí domova si jednoduše přeměříte volný prostor, jejž chcete vyplnit komodou a sami se rozhodnete nejen o šířce, ale též hloubce. Některé modely svými rozměry nabízí útočiště vašim knihám, jiné jsou ideální i pro uskladnění oblečení, lůžkovin, deskových her, hraček či elektroniky. Zvláště populární je komoda pod TV, neboť je řešena sníženou konstrukcí a nabízí tak prostor umístit televizi na zeď či rafinovaně postavit na komodu a zachovat ideální výšku pro sledování pořadu z pohovky. Taková komoda může být vybavena šuplíky či otevřenou policí pro zapojení potřebné elektroniky. Jestliže chcete jít s dobou, zajisté jsou pro vás jedním z hlavních parametrů barevné možnosti. Mezi velmi žádané a vyhledávané provedení patří komoda bílá lesk. Speciální lesklá povrchová úprava je typická pro moderní interiéry. Kdo dává přednost tradičnímu dekoru dřeva, může vsadit na zajímavý výběr imitací dřevin i kombinaci s bílým leskem či matem.

Do kanceláře, obýváku i dětského pokoje

Využití komod je doopravdy všestranné. Nemusíte mít obavy, že tam, kde vám nyní skvěle poslouží, za pár let nenajde uplatnění. Využijete ji doopravdy kdekoliv. Třeba v domácí pracovně, kde často bojujeme s nedostatkem místa pro kancelářské vybavení a stejně tak v ložnici či u dětí v pokoji. Nebojte se investovat do kvality a firmy, která si stojí za svou nabídkou a má velmi atraktivní sortiment pro každého.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.