Rekonstrukce bytového jádra rukama zkušených odborníků

rekonstrukce bytového jádra

Nové bytové jádro je stále snem mnoha majitelů a nájemníků bytu ještě s původními prostory. Všem známý umakart se sice opět využívá, nicméně drtivá většina dává přednost lehkému sádrokartonu a ytongu. Chcete-li se pustit do opravdu povedené rekonstrukce koupelny a bytového jádra, svěřte se do rukou pracovníků s letitou praxí a mnoha realizovanými zakázkami. Portfolio zákazníků s pozitivními recenzemi hovoří za vše.

Nové bytové jádro na klíč

Profesionální rekonstrukce bytového jádra zahrnuje všechny dílčí úkony, jako jsou instalatérské, zednické i vodařské práce. Rozhodnete-li se pro www.az-kratochvil.cz, čeká vás velmi zajímavý sortiment obkladů a dlažeb, stejně tak inspirující fotogalerie a reálné 3D návrhy, s nimiž budete mít přesnou představu, jak bude finální výsledek vypadat. Patříte-li do kategorie náročných zákazníků, oceníte moderní hydromasážní vany a speciální boxy, jež vám zkušení odborníci navrhnou zasadit do prostoru nejvhodnějším způsobem. Rekonstrukce bytového jádra probíhá zpravidla během čtrnácti dnů, přičemž jsou všechny pracovní úkony rozděleny do jednotlivých dnů. 3D návrhy koupelen spolu se stavbami na klíč jsou velmi populární, protože vám uvolňují ruce na vlastní aktivity. Stačí si domluvit kompletně detailní koupelnu včetně vybavení, předmětů, obkladů, dlažeb a prohlédnout si 3D návrh, podle jehož odsouhlasení se bude pokračovat v pracích.

Zavedená firma AZ Kratochvíl

Třebíčská firma AZ Kratochvíl patří nejen mezi přední specialisty na koupelny a bytová jádra, ale též se zabývá dalšími rekonstrukcemi a stavbami na klíč včetně renovací fasád. Mezi ostatní služby pak spadají lakovaná skla, krbová kamna a vložky, plastová okna či elektrická vrata a brány. Stejně tak vám zajistí vše okolo elektroinstalace, infratopení či vodoinstalace. Vzorková prodejna skrývá nespočet barevných obkladů a dlažeb, katalogy předních značek na sanitu a vybavení, což pro vás může být inspirací i pomocí pro designéry při přípravě 3D návrhu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bytová jádra, Koupelny se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.