Bez kvalitní omítky se neobejde žádný interiér

Rozpočet většiny rodin nejvíce zatěžují platby za spotřebované energie. Mít v dnešní době nezateplený dům znamená, že vám hodně vašich peněz jen tak bez užitku uletí pryč a váš účet za elektřinu nebo plyn půjde do vysokých položek. Chce-li rodina snížit svoje náklady, pak zateplení rodinného domu je jedna z možností, která se nabízí jako první.

Jak zateplení fasády vlastně funguje?

V minulosti se běžně stavěly domy s nedostatečnou izolací. Dnes je tomu jinak, protože zateplení fasády patří k běžnému standardu. Díky zateplení se snižují finanční náklady za otop a v letním čase chrání zateplení vnitřek domu před slunečním žárem. Zateplovací systémy izolují fasádu domu před chladem i horkem. Výhodou této revitalizace domu je možnost čerpání financí z vypsaných dotačních programů.

Zateplování budov České Budějovice využívá při své práci zateplovací systémy CEMIX na bázi polystyrenu. Tato komplexní ochrana vytváří obvodový plášť domu, který zajistí v interiéru příjemné klima a teplotu podle potřeb zákazníka. Díky zateplení už nemusíte v zimě na sebe oblékat několik svetrů, aby vám bylo opravdu teplo.

Strojní omítání 

Firma Horňák Strojní omítání se vedle zateplování budov věnuje také omítkám. Její strojní omítání zdí patří mezi rychlé způsoby úpravy povrchů interiéru. Výhodou je, že ihned po zaschnutí je možné se pustit do vymalování prostoru místnosti a neztrácet tak zbytečně čas. Omítky vyžadují zajištění suchého a čistého povrchu, na který jsou pomocí stroje aplikovány. Firma Horňák Strojní omítání zabezpečuje komplexní služby včetně omítkářských profilů, jež slouží k ochraně, stabilizaci a přesnému utváření hran, aby byl výsledek co nejlepší.

Hlavní výhoda strojního omítání je především jeho rychlost, uspořený čas a pak celková cena, protože základní kalkulace zahrnuje také rohové okenní lišty, apu-lišty a bandáž spojů různých materiálů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.