Profesionálové v oboru, to je Levné stěhování Praha

Stěhování firemních prostor, skladů nebo osobních prostor – bytu či domu – postihne jednou či víckrát za život mnohé z nás. Existují pro to nejrůznější důvody. Od těch příjemnějších jako lepší práce, nový vztah či založení rodiny, po ty horší jako úmrtí, rozchod, rozvod a podobně. Zmíněnými to samozřejmě nekončí, ale výsledek je stejný – potřebujete sebe a svoje věci přepravit na nové místo. Tady přichází ke slovu tým Levné stěhování Praha s působností po celé ČR i v zahraničí.

Levné stěhování

Jak se připravit na stěhování?

Kdokoli se kamkoli stěhuje, není pasivní součástí, ale aktivní osobou, kolem které se naopak všechno točí. Proto je potřeba stěhování – jeho důvody málokdy nevypukají obvykle ze dne na den – rozvrhnout dopředu. Ideálně za asistence pracovníka stěhovací služby, který vás celým procesem provede. Konzultaci si lez sjednat jednoduše prostřednictvím našeho mailu stehovanilevnepraha@gmail.com nebo na telefonu +720 723 123 100.

stěhování bytu

Každý terén je jedinečný

Tým Stěhování levně Praha přestěhuje cokoli v rámci Prahy, ČR i do zahraničí (nejčastěji na Slovensko, do Rakouska či Německa). Je ale rozdíl mezi normálním bytem s rodinou, skladem hudebních nástrojů nebo složitě přístupnou rodinnou vilou s členitou zahradou.

Obecně vzato upozorněte našeho pracovníka co nejdřív na cokoli, co potřebuje zvláštní přístup – od demontáže na místě před objemná břemena (trezory, sochy, soustruhy) až po citlivé přístroje či umělecká díla. Všechny tyto objekty vyžadují od stěhováků zvláštní nasazení a specifický přístup. Čím dříve budeme o takových okolnostech vědět, tím lépe Vám připravíme konkrétní cenovou kalkulaci v závislosti na termínu stěhování, cílové destinaci a kompletním rozsahu stěhovacích prací.

stěhování

Před samotným stěhováním

Rádi vám poskytneme obalové materiály, folie, výplně, přepravky a další příslušenství tak, abysme my sami mohli už přímo naložit připravené položky. V souvislosti s tím nám zajistěte dostatek parkovacího prostoru, a co nejvíce usnadněte příjezdové a přístupové cesty. Pokud je to potřeba, oznamte rozsáhlejší stěhování místním úřadům.

V případě potřeby pro nás není problém zajistit kontejner na odvoz sutin, různého harampádí nebo starého nábytku, kterého se chcete zbavit. Postaráme se o odvoz na sběrný dvůr a zajistíme tak kompletní ekologickou likvidaci.

stěhovací firma

Stěhování samotné

Mějte prosím vše připravené tak, abychom minimalizovali zvláštní aktivity na místě. Co dokážete připravit sami, připravte do již přepravitelné podoby. Samozřejmě se to netýká specifických položek, pro které bude potřeba například zdvižná plošina nebo jiný zvláštní přístup. Je obecně nepříjemné pro obě strany, pokud narazíme na místě něco netypického a musíme se tak zdržovat. Natahuje se tak celkový čas stěhování a Vás to ve výsledku stojí peníze navíc.

Jsme tu pro vaše dotazy a konzultace

Pokud se chcete na cokoli zeptat, upřesnit si informace nebo si nejste jisti svou konkrétní situací, neváhejte nás kontaktovat. Buď skrze kontaktní email, nebo na mobilním čísle.

Základem spolupráce je pro nás vysoce individuální přístup. Ten už ocenili mnozí zákazníci před vámi a Vy určitě nebudete poslední.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.