S kvalitními barvami a laky docílíte perfektního výsledku své práce

Baví vás si své bydlení vylepšovat vlastními silami? Pak nejspíš také používáte různé barvy a laky. Tu potřebujete natřít vlastnoručně vyrobenou poličku do dětského pokoje, jindy zase chcete zmodernizovat židle do kuchyně novým nátěrem. Současný trh je připravený uspokojit potřeby jak profesionálům, tak i těm, kteří v kutilství našli svoji zálibu.

fasádní omítky

Komplexní profesionální služby

Barvy a laky České Budějovice se specializují na nejkvalitnější barvy podle podkladového materiálu, kterým může být dřevo, kov, omítky v interiérech  i fasády domů. Nic není nemožné, pro každou příležitost najdete vhodný nátěr, a to v odstínu, jaký požadujete. Aby byl sortiment zboží kompletní, jsou v něm také ředidla, tmely a ochranné a pracovní pomůcky, bez nichž by malování a natírání nebylo úplné. Profesionály možná zaujme zmínka o možnosti zapůjčení vysoce kvalitní stříkací techniky, s jejíž pomocí jim půjde práce od ruky. 

Pestrá paleta malířských barev 

Upravit omítky nebo fasádu do finální podoby vám pomohou malířské barvy České Budějovice s tónováním na profesionální úrovni. Paleta barev je opravdu pestrá. Co by měly barvy na fasádu splňovat? Hlavně je to odolnost vůči UV záření, změně teplot, vlhkosti a projevům předčasného stárnutí. Jen takto se vám vynaložené náklady na pořízení fasádních barev vrátí díky jejich dlouhé životnosti.   

Dekorujte fasádu mozaikami 

Zajímavým řešením lemování dveří nebo oken jsou mozaiky, jež jsou součástí fasádních omítek. Může se jím například stát originálně zpracované popisné číslo domu, které bude výrazným prvkem. Fasádní omítky České Budějovice pomohou při rekonstrukci starého domu najít přesný odstín části zdiva, a vytvořit tak jednotnou plochu, která nijak neruší. Fasáda je vlastně takovým šatem, který udává status domu. Její perfektní zpracování a dlouhá životnost hovoří o mnohém.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.