Potřebujete opravdu rychlý a stabilní internet? Víme, na koho se obrátit

Pracujete na home office? Streamujete, hrajete kooperativní hry nebo stahujete seriály jako o závod? Ať tak, nebo onak, neobejdete se bez svižného a bezpečného připojení. Jak ho získáte?

internet

Ideální poměr ceny a výkonu

Dávejte si pořádný pozor při výběru budoucího poskytovatele. Spousta společností vám totiž slíbí určité vlastnosti připojení, které však nedodržují. Nejčastějším kamenem úrazu bývá právě svižnost připojení. Není žádnou výjimkou, že často dostanete pouze poloviční rychlost, než za jakou si platíte (a jakou máte ve smlouvě).

Chcete dostat to, co vám bylo slíbeno? Pak se obraťte třeba na oblíbené poskytovatele ze společnosti Zrychluj.cz. Ti nabízí pokrytí na 99 % celé České republiky, aktivují a instalují internet zcela zdarma a vše vyřídí do druhého dne od objednání. V případě problémů poskytují nonstop zákaznický servis. Stačí zavolat a vše vyřešit.

Rychlé připojení za příjemnou cenu

Ať už vás zajímá internet v Kolíně, Praze, Teplicích, či třeba v Aši, dočkáte se možnosti připojení vzduchem i kabelem. Budete si přitom moci vybrat z celkem pěti šikovných balíčků služeb (XS, S, M, L, XL).

Sháníte-li připojení na chatu, sáhněte po možnosti „S“. Za 349 Kč měsíčně získáte rychlost stahování 20 Mb/s a nahrávání 2 Mb/s.

Pro běžnou práci, sledování filmů a občasné stahování je ideální volbou balíček „M“. Za 449 Kč měsíčně dostanete rychlost stahování 50 Mb/s a nahrávání 5 Mb/s.

Stahujete jako o život? Máte každodenní homeoffice? Nebo hrajete akční hry pro více hráčů? Pak se nespokojte s ničím jiným než s balíčkem „XL“. Ten vás potěší rychlostí stahování 250 Mb/s a nahrávání 25 Mb/s. Zaplatíte za něj 649 Kč měsíčně.

A co víc, všechny balíčky stojí prvního půl roku úplný pakatel. Můžete si tak vyzkoušet, jestli vám budou opravdu vyhovovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.