Stop kapajícím kohoutkům!

Kde ušetřit v rodinném rozpočtu, je otázkou mnoha rodin. Ještě častěji jsou peníze diskutovaným tématem v momentě, kdy přijde nedoplatek za vodu. Mnohdy přitom stačí snížit obsah vody na splachování nebo konečně nechat utáhnout kapající kohoutky. Jestli si ale nevíte rady s těmito pracemi, obraťte se na profesionála, který vyřeší problémy vodoinstalace a podívá se na zoubek i vašemu topení.

Sortiment instalatérských služeb

Instalatér České Budějovice neprovádí pouze úkony spojené s vodou, ale též provádí montáž vzduchových rozvodů, kanalizace a stejně tak topení. A to nejen klasických radiátorů, ale rovněž moderních systémů podlahového vytápění včetně materiálu. Všechny tyto činnosti se neobejdou bez dohledu profesionála, proto se i v případě revizí obraťte na odborníka. Značné finance ušetříte při odvápnění a demineralizaci vody, popřípadě výběrem nového kotle a průtokového ohřívače. Poradenství vám zajistí vhodnou a finančně dostupnou variantu. Topení České Budějovice pracuje také se solárními systémy na ohřev vody a kromě montáže si hravě poradí i s dodáním veškerého příslušenství nebo následnými revizemi. Investice do solárních panelů se ihned promítne do vašich účtů za energie. Budete mile překvapeni, jak jednoduše se šetří!

Řešení pro velké zahrady. Už žádné sucho!

Vodoinstalace České Budějovice vedle tradičních služeb zastřešuje stejně tak i návrhy a realizace zavlažovacích systémů na velkých zahradách. Díky špičkovému provedení s dlouholetou životností, snadnou údržbou i obsluhou vaši vzrostlou zahradu a náročné rostliny nepřekvapí delší suché období. Odpadnou vám starosti s pravidelným zaléváním, což ocení především nadšení zahrádkáři. Přesvědčte se, že sáhnout po kvalitním instalatérovi se doopravdy vyplatí. Budete potěšeni individuálním přístupem, použitím jakostních materiálů a dílenských prvků a v neposlední řadě atraktivními cenami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Bytová jádra, Dům, Koupelny se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.