Wera šroubováky. Inovativní ruční nářadí pro každého řemeslníka

Plánujete obměnit své vybavení a hledáte kvalitní šroubováky se Značka Wera je tradiční výrobce utahovacího nářadí pro řemeslníky, kutily a elektrikáře. Hledáte kvalitní utahovací nářadí pro vaši dílnu či jen potřebujete doplnit pár kusů do svého vybavení? Wera nářadí se vám jistě zalíbí. Jaké je toto nářadí a co vše vám může značka nabídnout? Na to se podíváme v dnešním článku.

1335-1350-1355-6-karton-inhalt-produktbild-2

Stručná historie značky

Společnost Wera, původem z německého města Wuppertalu, se zabývá již více než 80 let vývojem, výrobou utahovacího nářadí. Od roku 1995 pod ní spadá i dceřiná firma Wera Werk s.r.o.. Ve  stejný rok byl na zelené louce v Bystřici nad Pernštejnem postaven první výrobní závod v České Republice. Mezi dlouhodobě nejprodávanější výrobky patří wera šroubováky.

Z jakých druhů šroubováků si můžete vybrat?

U firmy Wera si vybere každý truhlář, elektrikář, instalatér či údržbář. Výrobce při designu nářadí navíc klade velký důraz na ergonomii a pohodlí při šroubování, což dokazuje řada šroubováků Kraftform. V sortimentu výrobce naleznete tyto druhy šroubováků:

  • Šroubováky z nerezové oceli Kraftform
  • Wera Kraftform Plus šroubováky (řada 300 a 900)
  • Praporkové šroubováky
  • Mikrošroubováky
  • Šroubováky s T rukojetí
  • ESD šroubováky

Elektrikářské šroubováky Wera jsou navíc kompaktní. Oblíbeným se stal též šroubovák Kraftform Kompakt Turbo 1, který nabízí aktivování funkci Turbo, pro čtyřnásobně vyšší rychlost šroubování.

Co dalšího vám značka Wera může nabídnout?

Rozsáhlý sortiment, který čítá více než 3 000 druhů nářadí, si oblíbili zákazníci z celého světa. Pod touto značkou najdete nejen wera šroubováky, ale i úhlové klíče, bity (nástavce k vrtačkám), jejich držáky, kompaktní sady utahovacího nářadí, ráčny a sady, očkoploché ráčnové klíče. Mezi oblíbené produkty patří též Wera sada nářadí. Naleznete však i nářadí pro domácnost, kutilství, měřící techniku ochranné prostředky této značky.

Věříme, že vám tento článek pomůže při výběru utahovacího nářadí dle vašich představ. 

Použité zdroje:

https://www-de.wera.de/cs

https://www.werawerk.cz/

https://www.boukal.cz/

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Bytová jádra, Dům, Zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.