Jak na lepší koupelnu?

Po pečlivém zvážení všech pro a proti jste dospěli k závěru, že vaše umakartová koupelna v panelovém domě si zaslouží nový vzhled. Když jste nedávno byli na návštěvě u svých známých, obdivovali jste jejich zrekontruované bytové jádro, jehož moderní vzezření vás okouzlilo. Střízlivě barevná kombinace kachliček a vybavení koupelny byla dokonalá. Už nyní víte, že čas strávený v koupelně bude patřit k těm příjemným částem jinak náročného dne.

Jak se připravit na rekonstrukci bytového jádra

Než se pustíte do samotné rekonstrukce místnosti, která se potom bude moci opravdu nazývat skutečnou koupelnou, měli byste vše oznámit majiteli bytového domu, společenství vlastníků či bytovému družstvu. A přichystejte si minimálně 100 tisíc korun, tolik vás totiž investice do opravy bude stát. Aha, že je zrovna v takové výši na hromadě nemáte? Pak se nabízí jednoduché řešení v podobě rychloúvěru, půjčky na rekonstrukci nebo úvěru ze stavebního spoření..

Rychloúvěr pro financování nové koupelny

Rychloúvěr je zajímavý finanční produkt, který ocení hlavně ti, kdo potřebují rekonstruovat nemovitost bez nutnosti jejího zastavení bance nebo pracného shánění ručitele. Například rychloúvěr od Modré pyramidy lze poskytnout bez zajištění až do výše 700 000 Kč a jednotlivé splátky rozložit až na dobu 15 let. Pro získání úvěru nemusíte za splnění podmínek prokazovat svůj příjem. Mimoto můžete využít daňové úspory ze zaplacených úroků z rychloúvěru.

Úvěr s pevnou úrokovou sazbou

Na trhu finančních produktů, s jejichž pomocí lze zlepšit komfort svého bydlení, najdeme také úvěr ze stavebního spoření s pevnou úrokovou sazbou. To znamená, že ani v budoucnosti se u již poskytnutého úvěru úroková sazba nebude měnit. Je to určitá jistota, s níž můžete počítat při plánování financování rekonstrukce. Úvěr ze stavebního spoření lze získat již po dvou letech, pokud jste naspořili minimálně 25 % cílové částky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Bytová jádra se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.