Vyžijte kotoučové čištění koberců

cisteni-kobercu.org

cisteni-kobercu.org

Již mnohokrát jsme využili služby čištění koberce od různých firem, ale nikdy nebyl tak perfektně vyčištěn jako od firmy A SERVIS LIPKA. Kdo chce mít opravdu koberce čisté bez skvrn a zašlých vyšlapaných míst, vřele doporučuji tuto firmu.

Náš koberec z předešlých čištění od jiných firem působil stále špinavým nám bylo líto, tak jsme hledali rady na internetu jak a kým koberec vyčistit. Dočetli jsme se velmi dobré reference na firmu A SERVIS LIPKA, která nabízí kotoučové čištění koberců Praha.

Čištění koberců od profesionálů

S firmou jsme se hned zkontaktovali a velmi ochotně nám vysvětlili jejich účinnou metodu čištění, se kterou mají velmi dobré zkušenosti. Co bylo pro nás i milým překvapením, velmi rychle nám vypracovali finanční návrh a do dvou dnů nám přijeli koberec vyčistit. Ze zkušenosti mohu potvrdit, že takto spolehlivé a pružné firmy aby dnes člověk hledal lupou.

Koberec po čištění strojovou metodou firmy A SERVIS LIPKA máme perfektně vyčištěný, získal znovu výrazné barvy a po celé ploše má nadýchaný vlas. Tuto firmu všem vřele doporučuji. Po takto skvěle provedené práci, jsem já 100% jejich stálým zákazníkem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.