Kde sehnat nové byty Praha 9?

rezidenceveselska.cz

rezidenceveselska.cz

Krásné nové byty v Praze dnes mohou mít zájemci fakticky ihned. Stačí se pouze podívat po nabídkách. Mezi nimi si stoprocentně najdete i takovou, která vás osloví a vy si následně budete moci užívat v novém.

Jestliže chcete vsadit na jistotu, pak volte byty lokalizované v Praze 9. Tato městská část metropole rozhodně má co nabídnout. V následujícím textu se pokusíme upozornit na bydlení právě zde a také na konkrétní byty, které jsou momentálně k dispozici.

Zcela jistě se tak budete moci inspirovat a užívat si nového pohodového života právě v některém z nich. Než se ale zaměříme na tyto byty, povězme si něco o pražských Letňanech, v nichž se nacházejí.

Bydlení v Letňanech

Praha 9 poskytuje velké množství možností k získání zajímavého bydlení. Ve vedení jsou Letňany. Tato část Prahy 9 dokáže kombinovat pohodové bydlení na periferii hlavního města s maximálně efektivní dostupností centra. Do srdce metropole se budete moci dostat pohodlně autem, metrem anebo tramvají či autobusy.

Zastávek se nachází v Praze 9 hned několik. Určitě je také zapotřebí upozornit na zdejší zdravotnické středisko a také na několik školek a volnočasových zařízení. Známý je například klub Slunečnice anebo klub Montessori. Letňany jsou výhodné pro svou přírodní polohu. Bydlet budete mezi všudypřítomnou zelení.

REZIDENCE VESELSKÁ, zdroj: rezidenceveselska.cz

REZIDENCE VESELSKÁ, zdroj: rezidenceveselska.cz

Rezidence Veselská

Krásné nové byty Praha 9 jsou k dispozici v Rezidenci Veselská. Tato budova pojímající celkem 7 pater dokáže poskytnout bydlení v celé řadě různě dispozičně řešených bytů. Pro malé rodiny jsou určeny rozměry 2+kk, pro singles 1+kk. Početnější rodiny naleznou útočiště v krásných bytech 3+kk anebo 4+kk.

Samozřejmostí při bydlení v této rezidenci je i nízkoenergetické vytápění. Vaše náklady na inkaso se tak stáhnou na skutečně minimu. Každý byt navíc disponuje vlastní otopnou jednotkou. Budete tak znát vaši momentální spotřebu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.