Vsaďte na kvalitu se stavební chemií Schönox!

shutterstock.com

shutterstock.com

Stavíte nebo rekonstruujete? Pokud ano, jistě jste se už mnohokrát přesvědčili o tom, že při stavbě stoprocentně platí jednoduché pravidlo – nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné věci. Pokud podlehnete lákadlům výhodné ceny, skoro vždy to poznáte na výsledné kvalitě.

Může se to projevit při zpracování materiálu, při samotné stavbě nebo až po jejím dokončení, což je ta nejhorší varianta. V nejčernějším případě vás čeká bourání a nová stavba. Nekvalitní a levné výrobky vám stavbu v konečném shrnutí několikanásobně podraží.

Kvalitou snižuje náklady

Ve stavebnictví je kvalita zásadním požadavkem. Pokud stavíme, přejeme si, aby náš nový dům vydržel krásný a funkční dlouhou dobu a abychom nebyli nuceni neustále opravovat nebo přestavovat. Toho docílíte použitím kvalitních produktů renomovaných společností. Jednou z nich je i špičková stavební chemie Schönox.

zdroj: schonex.cz

zdroj: schonex.cz

Ve srovnání s ní zapomeňte na levné, ale ošizené supermarketové produkty. Vyrovnají se jí pouze ty nejkvalitnější výrobky dalších nejvýznamnějších producentů stavební chemie. Při použití stavební chemie Schönox si můžete být jisti zvýšením efektivity práce, zrychlením vyhotovení díla a samozřejmě – pokud stavíte profesionálně a nejste koncovým zákazníkem – i snížením množství reklamací.

Souhlasíme s tím, že zručnost řemeslníka je určujícím faktorem, přesto i ten nejšikovnější pracovník nedokáže s nekvalitními výrobky zázraky. Pokud chcete ušetřit, výsledek nikdy nebude stoprocentní. A z dlouhodobého hlediska zjistíte, že levná stavební chemie není tou pravou cestou.

Stavební chemie Schönox = záruka profesionálního výsledku

Schönox nevyrábí stavební lepidla, podlahové a vyrovnávací stěrky nebo izolační materiály pouze pro profesionály. Oblíbili si je i domácí kutilové. Při drobnějších stavebních pracích oceňují kvalitu materiálů a lehkost, s jakou se s nimi pracuje.

Široká nabídka

Skvělá zpracovatelnost je obchodní značkou veškerých produktů značky Schönox. Obzvláště se proslavila lepidla a samonivelační stěrky Schönox. Absolutní většina materiálů je jednosložková, doba zpracovatelnosti je dostatečně dlouhá a výrobky vynikají praktickou konzistencí. Aplikace je tedy znatelně jednodušší.

Výhoda, která by měla být samozřejmostí, ale někdy není a proto ji zmiňujeme, je, že výrobky Schönox vždy pracují tak, jak očekáváte. Všechny tyto přednosti neznamenají, že za produkty stavební chemie Schönox zaplatíte závratné částky. Nabízejí totiž ideální poměr cena vs. výkon.

Dělení produktů

Produkty se dělí do tří základních kategorií a těmi jsou: obkladová technika, podlahová technika a dřevostavby. Stavební chemie Schönox má za úkol napomáhat k vyřešení mnoha různých problémů. Sortiment zahrnuje:

 • Lepidla
 • Spárovací hmoty
 • Podlahové a stěnové vyrovnávací stěrky
 • Rychle tuhnoucí speciální potěry
 • Malty na opravy a montážní cementy
 • Penetrace
 • Izolační systémy (například izolace kročejového hluku)
 • Oleje a laky na parkety

Společnost Schönox se snaží, aby všechny tyto produkty skýtaly co nejsnazší a nejpohodlnější práci a aby vhodně přispěly ke zdárnému finálnímu výsledku Vašeho stavebního úsilí.

Hlavní výhody stavební chemie Schönox

 • Jednoduchá příprava a zpracování všech materiálů
 • Osvědčená kvalita a nejvyšší možná jakost všech produktů
 • Mimořádná materiálová stálost a odolnost
 • Důmyslně promyšlená a praktická balení pro menší i větší stavby
 • Odpovídající technologické provázání jednotlivých materiálů (vhodně se doplňují)
 • Vynikající poměr cena vs. Výkon

Schönox, Synteko a SIKA AG

Schönox a Synteko jsou od začátku roku 2015 součástí nadnárodního koncernu SIKA AG. V České republice Schönox spadá pod SIKA CZ s.r.o.. Společnost SIKA AG odkoupila tyto značky od Akzo Nobel.

Stavební chemii Schönox  dodává společnost Marcons International s.r.o.

Společnost Marcons International s.r.o. vám za příznivé ceny dodá veškeré produkty z nabídky stavební chemie Schönox. Jakýkoli produkt stavební chemie Schönox vám samozřejmě rádi předvedeme v naší prodejně. Nabízíme i možnost zaslání katalogů nebo vyškolení Vašich zaměstnanců. Naše společnost patří mezi respektované odborníky na trhu stavební chemie a naše produkty jsou garancí vysoké kvality i mimořádné efektivity.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.