S novým rokem pořiďte fasádě domu modernější nátěr

Oslavy nového roku jsou úspěšně za námi. Ještě vydržet do Tří králů a vánoční ozdoby mohou jít opět z fasády dolů. Najednou je však vidět, jak je vaše fasáda již omšelá a jak moc potřebuje nový nátěr. Možná, že jedním z vašich novoročních předsevzetí bude vylepšení vašeho domova, který si to opravdu zaslouží. A začnete právě fasádou domu. 

nátěry fasád

Pětiletá záruka

Vybrat si vhodnou firmu, jež se do nového nátěru pustí, bude vyžadovat pečlivý výběr. Podle jakých kritérií se orientovat? Možná, že jedním z nich může být i prodloužená záruka 5 let. Je to totiž známkou toho, že si firma za svojí prací stojí a je si jistá její kvalitou i pečlivostí. Nemusí se proto bát, že by se během této lhůty cokoliv na nově natřené fasádě pokazilo.

Posouzení fasády zdarma

Cenovou nabídku zdarma získáte na https://natrem.to/natery-fasad-ostrava. Technici společnosti Natřem.to na základě nezávazné poptávky navštíví vaši nemovitost v Ostravě a okolí a bez nároku na odměnu fasádu rodinného domu i paneláku zaměří, posoudí a zjistí, jak finančně náročné by bylo pořízení nového nátěru. Na vás by pak bylo se rozhodnout, jestli vám jejich nabídka vyhovuje, či nikoliv.

Příznivé ceny

Firma Natřem.to se specializuje na práci bez lešení. Svoji činnost provozuje za pomoci horolezeckých technik, zvedacích plošin a vyškolených odborníků. Tím dokáže garantovat nižší cenu oproti konkurenci. Pro mnohé zákazníky je to velmi lákavé, protože takto mohou ušetřit poměrně výraznou částku svých investic, což není zrovna málo. 

Moderní airless technologie

Ani špatně dostupný povrch není pro specialisty z firmy Natřem.to překážkou. Svoji práci ovládají na jedničku také díky moderní airless technologii. Na https://natrem.to/natery-fasad-brno je ostatně možné se seznámit s referencemi, které vás přesvědčí, že firma Natřem.to je ta pravá pro vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.