Bazén nové generace

Bazén patří k vyhledávaným doplňkům na zahradu. Jistě jste si všimli, že jejich četnost je stále vyšší. Zájemci si však mohou dopřávat stále lepší varianty, protože i tady se využívají moderní technologie pro vývoj mnohem kvalitnějších výrobků.

bazén

Nový bazén s vysokou odolností

Pro osobní i firemní účely seženete několik základních typů bazénů. Přelivový bazén má vodu sahající až po samotný horní okraj, tudíž se s okolním terénem vytváří rovina. Po celém obvodu skeletu nechybí přelivový žlab, odkud je voda odváděna. Skimmerový bazén je zapuštěný do země a navazuje na dlažbu, případně z části vystupuje nad terén. O lokální odvádění vody se stará skimmer.

Materiál ALBISTONE® vyvinuli technologové a došlo k jeho ověření v mnoha laboratorních zkouškách. Jde o jedinečný materiál nejenom pro bazény. K jeho přednostem patří vysoká životnost až padesát let, barevná stálost a odolnost proti chemikáliím. Od bazénu vyrobeného z materiálu o síle osm milimetrů dále očekávejte úsporu stavebních nákladů až o sedmdesát procent, kvalitní barvy, adekvátní cenu, zkrácení času stavebních příprav až o polovinu a mnoho rozměrů a příslušenství.

Praktické bazénové příslušenství

Pokud hodláte strávit skutečně pohodlné chvíle u vody na vlastní zahradě, pořiďte si nezbytné bazénové příslušenství, které vám pomůže například s udržováním čisté a zdravotně nezávadné vody. Toužíte po prodloužené koupací sezóně? Potom jistě oceníte praktické zastřešení, které umožní užívat vodu i během nepříznivého počasí. Pomocí zastřešení se obecně zvýší teploty vody, zabrání se znečištění mechanickými nečistotami a rovněž se chrání bazén před vnějšími vlivy. Střecha vám sníží náklady spojené s údržbou, pochopitelně i cenný čas, který můžete věnovat něčemu jinému. Tímto způsobem zakrytý bazén zvýší bezpečí dětí a domácích zvířat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, Zahrada se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.