Originální sauny na míru

Saunování přináší tělu řadu zdravotních výhod. Například jde o nejbezpečnější způsob, jak z těla dostat těžké kovy, posiluje imunitu, regeneruje poškozené svalstvo, nebo se mysl zklidní a vy máte lepší náladu. Dnes si lze vybrat z několika druhů saun pro domácí používání.

Ohromující tvary saun

Sauny už nejsou v domácím prostředí nic neobvyklého, ale můžete si nechat vyrobit tvary, jaké vám dosud nepřišly jako realizovatelné. Česká výroba a tradice se pojí s firmou v Českém ráji už od roku 1991. Sauny Dyntar znamenají bezpečí podle platné vyhlášky, dveře vypadají nadčasově a magnetické uzavírání nikdy nezklame. Ať už si zvolíte infrasauny, venkovní, kombinované nebo finské sauny, zaměstnanci najdou řešení pro kterékoliv prostory. V exteriéru i interiéru vytvoří pěkný doplněk, na kterém se budou podílet návrhy vynikajících designerů. Záleží na požadavcích a přání zákazníků, tudíž se vše zhotoví na míru a originálně. Nejprve se vypracuje zdarma cenová nabídka, zaměření prostoru a 3D vizualizace návrhu sauny. Jakmile podepíšete smlouvu, zhotovený model se dodá do maximálně osmi týdnů od podpisu. Záruka trvá sedm let, na některé součásti platí doživotně. Kdykoliv lze využít expresní záruční i pozáruční servis.

Pohodlí venkovní sauny

Chcete vyplnit zahradu něčím neobyčejným a zároveň užitečným? Venkovní sauna je to pravé a vy si rozhodnete o tvaru a vzhledu tak, aby se zohlednily okolní stavby. Vyzkoušíte si, jaké to je zůstat v teple a pohodlí, zatímco počasí naděluje jenom déšť a sněžení. Venkovní i finská sauna se vyrobí na míru, předem se však rozhodněte, zda ji využije více lidí či naopak méně. Ve finské variantě se již dlouhá staletí relaxuje a ovlivňuje se pozitivně lidské zdraví, například preventivně zabojujete proti nachlazení. Tělo intenzivně prohřejete a následně ochladíte v kádi nebo ve sprše.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, Ostatní se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.