Developerský projekt Vackov počítá s byty pro rodiny i single osoby

Jestliže se právě rozhlížíte po místě, kde byste v Praze mohli bydlet, jistě stojí za to se podívat na developerský projekt Vackov. Nabízí zajímavé bydlení, které se bude líbit rodinám s dětmi i osobám, jež žijí samy. Slunné byty v atraktivní části hlavního města mohou být dobrou adresou k bydlení.

novostavby Praha

Pro milovníky sportu i kultury

Kdo se rozhodne bydlet v Praze, určitě má rád ruch tohoto velkoměsta. A nevadí mu ani přílišná doprava nebo spousta lidí okolo něho. Možná právě toto ke svému životu potřebuje a bydlení na klidné vesnici by ho ubíjelo. Město nabízí spoustu sportovního i kulturního vyžití v blízké vzdálenosti od domova. Stačí sednout do auta, nebo dojít na blízkou zastávku metra, tramvaje či autobusu a nechat se odvézt za zábavou. A to k životu bezesporu patří. Byty na Vackově se nacházejí v klidné východní části Žižkova. Nabízejí snadnou dostupnost centra hlavního města i pohodové bydlení stranou všudypřítomného pražského ruchu.

Pohodlný život v Praze

Developerský projekt Vackov staví společnost Metrostav Development Praha ve spolupráci s architektonickým studiem MS Architekti. Ti pojali svůj návrh bydlení opravdu moderně. Slunné byty na Vackově s dostatkem světla působí velmi vzdušně hlavně díky přítomnosti balkonů, lodžií a předzahrádek. Není nad to si vypít svoji nedělní odpolední kávu na sluncem zalité lodžii s výhledem do okolí. I člověk, který žije sám, může mít pocit blízkosti ostatních lidí, což je hodně důležité pro psychickou pohodu.

Moderní byty na Vackově

Na Vackově se současně staví přes 300 obytných jednotek podél ulice Malešická. Ta současně působí jako přirozená hranice mezi pražskými čtvrtěmi Žižkov a Malešice. Tvář starého Žižkova se s moderní výstavbou začíná pomalu měnit. Jeho atraktivita i vzrůstá a Vackov se stává vyhledávanou adresou pro bydlení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.