Rekonstrukce kuchyně od podlahy jedině se spolehlivou firmou

poptavej.cz

poptavej.cz

Rekonstrukce kuchyně čeká dříve nebo později každou domácnost. Pokud se na ni chystáte v dohledné době, přečtěte si pár chytrých tipů. Dobré rady ale nikdy nevynahradí spolehlivé dodavatele, které můžete najít ještě dnes.

Od podlahy

Kuchyně je náročný terén. Tančení při kuchařském umění může způsobit pád některých kusů jídla i nádobí. Obzvlášť je nutné si připustit, že Vám během života upadne oblíbená těžká pánev nebo hrnec. Proto zvolte náročnější materiál. Zapomeňte na plovoucí podlahy.

Zaměřte se na linoleum, které je příjemné na dotek, ale snadno vyměnitelné. Na trhu je nepřeberné množství různých motivů a barev. Pokud se Vám líbí nedoporučená plovoucí podlaha, snadno ji nahradíte linoleem s imitací dřevěných parket.

Otevřená kuchyně, zdroj: poptavej.cz

Otevřená kuchyně, zdroj: poptavej.cz

Celá nebo částečná rekonstrukce

Kostra kuchyně někdy bývá dostatečně odolná na to, aby se měnila celá. V tom případě stačí jen pořídit některé nové spotřebiče a například dvířka u skříněk. Za krátký čas tak získáte vizuálně novou kuchyni.

Častěji však bývají rekonstruované celé kuchyně. Myslete opět na dlouhodobé využití a nenechte se zlákat prvky, které by po čase mohly vypadat až nevkusně. Celou rekonstrukci kuchyně je radno ponechat odborníkům. A to nejen kvůli elektrickým rozvodům.

Kuchyně spojená s obývacím pokojem, zdroj: poptavej.cz

Kuchyně spojená s obývacím pokojem, zdroj: poptavej.cz

Kde hledat dodavatele?

Vyzkoušejte ještě dnes poptávkové servery, jako například Poptávej.cz. Díky zadání poptávky si ušetříte mnoho času s komunikací s jednotlivými firmami. Popis zakázky zadáte jen jednou v jednoduchém formuláři a získáte najednou několik nabídek, které můžete porovnat. Vyplnění zabere necelé tři minuty.

Díky různým nabídkám si velmi rychle uděláte obrázek, jakou cestou se při rekonstrukci kuchyně vydat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kuchyně se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.