Koupelna v novém kabátě

Pokud rekonstruujete koupelnu, pravděpodobně budete dříve či později řešit také sprchový kout či vanu, jejichž nedílnou součástí jsou sprchové dveře či vanové zástěny. Ty jsou nejen praktické, protože nikdo nechce mít po sprchování v koupelně povodeň, ale mohou být zároveň i elegantním doplňkem celé koupelny.

sprchový box

Výběr těchto prvků, stejně jako ostatního koupelnového vybavení a doplňků, není určitě vhodné podcenit. Koupelna je jednou z místností, kde trávíme poměrně velké množství času. Je nejen místem, kde provádíme každodenní hygienu, ale můžeme zde i relaxovat.

Vanu nebo sprchový kout?

Řada lidí dnes do svých domácností volí sprchové kouty, protože zaberou méně místa.  Někdo má i sprchování raději nebo mu dává přednost s ohledem na úsporu vody. Vybírat můžete z různých tvarů a rozměrů sprchových koutů, pro svou snadnou instalaci jsou ovšem oblíbeným řešením i sprchové boxy. Jedná se o samostatně stojící boxy, které lehce umístíte prakticky kamkoliv. V nabídce jsou dokonce i masážní boxy, s jejichž pomocí vaši koupelnu snadno proměníte v příjemné relaxační místo. Pokud již nyní máte rádi chvíle, kdy si dopřáváte příjemnou sprchu, z masážního boxu už nebudete chtít nikdy vyjít.

Jestliže nepotřebujete kupovat celý sprchový kout, ale řešíte pouze otázku sprchových dveří a vanových zástěn, nabídka je rovněž velmi pestrá. Sháníte dveře do niky, které výborně doplní váš zděný sprchový kout? Chcete dveře otevírací či kvůli nedostatku místa zvolíte raději posuvné dveře? Opravdu je z čeho vybírat.

Teď už chybí jen designová vodovodní baterie a nejdůležitější část koupelny je na světě.

Kde to vše nakoupím?

Pokud víte, co přesně chcete, nejjednodušší je nákup prostřednictvím internetu. Vše potřebné najdete například u internetového prodejce levna-koupelna.cz. Nemusíte mít strach, že vybraný sprchový kout či další vybavení nebude do vaší koupelny pasovat. Stačí se podívat na sprchové kouty + rozměry či na sprchové dveře + rozměry, které jsou vždy uvedené. Určitě snadno vyberete takové vybavení, které do vaší koupelny padne jako ulité. Celou koupelnu můžete vybavit z pohodlí vašeho domova. Jednodušší už to být opravdu nemůže.

Příspěvek byl publikován v rubrice Koupelny se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.