Koupelnový nábytek Dřevojas

Koupelnový nábytek je jednou z nejdůležitějších součástí koupelny. Má mnoho funkcí a výhod. Ale jak vybrat takový, který nám vydrží dlouhá léta bez problémů? Jedním z našich osvědčených tipů na kvalitní nábytek do koupelny, na který je prodloužená záruka až 5 let, a dokonce ho vyrábí česká firma je koupelnový nábytek Dřevojas. Dřevojas nabízí různé skříňky pod umyvadlo, samostatné skříně, galerky a zrcadla, umyvadla, doplňky a umyvadlové desky. Vyberete si tak opravdu každý.

koupelnový nábytek

Skříňky pod umyvadlo 

Dřevojas má ve své nabídce okolo cca dvaceti sérii skříněk pod umyvadlo. Každá skříňka má jiný design, umyvadlo a můžete si dle jejich nabídky vybrat libovolný dřevodekor, lakovaný povrch nebo třeba i barvu z RAL vzorníku. Ve finále si tak vytvoříte unikátní koupelnový nábytek, který nikdo jiný mít nebude. 

Jednotlivé skříňky se dále liší svojí šířkou a celkovými rozměry. Můžete si tak koupit malý nábytek například v šířce 50 cm nebo nábytek pro velkou koupelnu s dvěma umyvadly v šířce 125 cm.  

Samostatné skříně

Pokud používáte hodně kosmetických přípravků a potřebujete každý úložný prostor kam tyto nezbytnosti uložit, můžete si ve stejném odstínu skříňky pod umyvadlo přikoupit i samostatnou skříň. Na výběr jsou například skříně nízké, vysoké, nízké s košem, vysoké s košem nebo horní závěsné skříňky. 

Galerky a zrcadla

Galerka je zrcadlová skříňka, do které můžete opět uložit kosmetické nezbytnosti. Některé modely jsou vybaveny i integrovaným osvětlením, zásuvkou a vypínačem. 

Zrcadlo volte pouze v případě, pokud nepotřebujete úložný prostor. Zrcadlo lze zakoupit jak s osvětlením tak i bez něj.

Umyvadla

Pokud se vám doma nějakou nešťastnou náhodou rozbije umyvadlo od značky Dřevojas, nezoufejte, můžete si koupit zcela nové. V nabídce jsou umyvadla na desku, nábytková umyvadla a dvojumyvadla.

Doplňky

Jako doplněk si můžete vybrat například pořadač do zásuvky, vestavný dávkovač tekutého mýdla a další.

Příspěvek byl publikován v rubrice Koupelny se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.