Skleněná příčka elegantně rozdělí vaši místnost

Chcete vaši místnost jednoduše a vkusně předělit? Nelíbí se vám klasická příčka. Vyzkoušejte skleněné příčky! Dnes je totiž moderní rozdělovat místnosti pomocí tvrzeného skla. To dá vašemu domovu úplně nový vzhled, který se vám bude jistě líbit.

Celoskleněné pevné příčky v kombinaci s otočnými, nebo posuvnými dveřmi jsou dnes velmi v módě a lidem se líbí. Díky tvrzenému sklu jsou tyto příčky takřka nerozbitné a velmi bytelné. Pomocí pískování můžete na svou skleněnou příčku nakreslit, nebo napsat takřka cokoliv, takže pokud máte v obývacím pokoji nějaký oblíbený motiv, například Čínské bonsaje, pak si můžete dát nějakou tu bonsaj i na vaše dveře.

Tip: Hledáte celoskleněné příčky od sklenářství v Brně?

Kování skleněných příček se vyrábí v široké škále povrchových úprav, jako je nerez, stříbro, barevný elox, mosaz, nebo lakovaný povrch. Dveře mohou být pevné, posuvné, nebo otočné.

Mimo nadstandardního malování, můžete využít různých geometrických dekorů z bodů, pásků a čtverců.

Typy opracování skla:

  1. hloubkový tisk, barvení, nebo opakující se vzorové nebo vytvořené motivy
  2. pískování dle předlohy
  3. polepení folií
  4. barevné, nebo malované sklo
  5. strukturované sklo

Máte oblíbeného malíře a chtěli byste od něj obraz na skleněnou příčku? To ovšem není žádný problém! Mnoho firem nabízí svým zákazníkům možnost oslovit svého oblíbeného malíře, který díky jejich technologii může vypracovat jedinečnou malbu na vaši skleněnou příčku.

Všechny lidi potěší, že vaše skleněná příčka bude vždy originální, protože váš byt je originálem a systém výroby skleněné příčky se vždycky odvádí podle možností vašeho bytu, ale také podle vašich přání. To zaručuje jedinečnou originalitu, kterou nikde jinde nenaleznete.

Je skleněná příčka bezpečná? Ano, je protože ji můžete opatřit samo zavíráním, takže při případném průvanu se vám skleněná příčka nerozbije. Také jde zamknout, protože je osazena bezpečnostním zámkem typu FAB.

Musím hodně předělat byt, když chci skleněnou příčku?

Musíte se připravit na to, že skleněná příčka se dává do tzv. kolejnic. Ty musíte dát do země, takže budete muset trochu upravit stávající podobu vašich podlah, ale nejsou to žádné vážné zásahy, které by byly nevratné.

Co tedy získáte skleněnou příčkou? Když pomineme osobitý a naprosto originální design, tak získáme více světla do všech pokojů a také efektivnější vytápění, protože skla se rychleji prohřejí, než zeď a tak šíření tepla je skvělé.

Nechte váš dům ožít jedinečným designem skleněných příček. Nebudete litovat!

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.