Půdní byty – bydlení, které dává smysl

Chcete bydlet originálně, ale zároveň se nehodláte vzdát komfortu, který nabízí byt? Máme pro vás řešení – pořiďte si půdní byt, který vyniká ojedinělými vlastnostmi, vysokým standardem a stabilním zázemím pro všechny věkové skupiny.

Investice se zárukou

Mezonetové byty Praha jsou tou nejlepší investicí. Získáte totiž kvalitní nemovitost se zárukou, kdykoliv budete moci byt odprodat anebo jej pronajímat za slušné peníze. Investice do bydlení v Praze se vám prakticky okamžitě vrátí.  A nemusíte pořizovat pouze bydlení v moderních komplexech, na prodej jsou totiž také bytové jednotky v historických částech a domech, které vynikají původní fasádou či velkými okny.

mezonetové byty Praha

Výkup nemovitostí Praha je tu pro všechny, kteří chtějí prodat například činžovní dům nebo prázdný byt a rádi by se vyhnuli nabídkám vtíravých realitních kanceláří. Projekt zaměřený na prodej půdních bytů Praha je vytvořený jako ucelený systém, díky kterému získáte peníze za odprodej půdních prostor a zároveň i opravu domu. To se týká především fasády, oken, stoupacích rozvodů a kanalizace, společných prostor domu a samozřejmě souvrství střechy včetně klempířských prvků.

Peníze ihned za notářského dozoru

Za odprodané půdní prostory nebo celé domy či byty získáte hotovost, tudíž odpadají tahanice s realitní kanceláří nebo nesolventními klienty. Celý proces převodu peněz zajišťuje notář nebo advokát přes bezpečnou úschovnu, dokud není majetek přepsán na katastru nemovitostí.

Společnost, která se zabývá odkupem těchto nemovitostí a prostor, poté zpracuje nové projekty, díky kterým vznikají zajímavě řešené prostory pro bydlení mladých párů, rodin nebo starších občanů. Bydlení v půdních prostorách se může pochlubit stylovým zázemím s mnoha přednostmi oproti běžným bytům. Zejména se jedná o často atypické prvky, které dodávají bytu luxusní vzhled, a prostorné místnosti s dostatkem světla. Když k tomu připočtete tvář historické budovy ve vyhlášených pražských čtvrtích, získáte místo pro život, kde se skutečně žije.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.