Moderní nábytek: Koupelna dle vašich snů

Staré bytové jádro pomalu dosluhuje a uzrál čas na jeho renovaci. Vždyť i koupelna si zaslouží, aby vypadala přesně podle vašeho gusta. Je totiž místem, kde trávíte čas před odchodem do práce nebo do školy. A takový prostor by vás měl pozitivně naladit, abyste se pak po celý den cítili příjemně.

Přírodní tóny hrají prim

Pro modernizace bytového jádra je podstatné, co od své koupelny očekáváte. Někteří velmi často spojují dříve samostatné WC s koupelnou, čímž vytvoří jeden prostor. Je to celkem pochopitelné, protože koupelna se jim tím pádem zvětší. Pak není problém si ji vybavit dle svých představ.  Současné trendy přinášejí nabídku koupelnového nábytku v přírodních tónech. To však neznamená, že se jimi musíte řídit. Klidně jděte do více barevné varianty, protože díky bohatému sortimentu kachlí lze všechno dobře sladit. Mezi přírodními odstíny hraje prim dub sonoma, patří mezi nejoblíbenější.

Elegantní bílou nic nepokazíte

Nikdy nic nepokazíte bílou barvou, která je věčná. Nabízí eleganci a styl, který se nikdy neomrzí. K bílé barvě můžete bez obav přidat jakoukoliv další barvu a vždy to bude vypadat dobře. I trh myslí na tuto situaci, a proto můžete vybírat z koupelnových skříněk v matném provedení nebo ve vysokém lesku. Pro výrobu koupelnového nábytku se používá hlavně laminovaná dřevotříska, která je velmi odolná i v takovém náročném prostředí, jakým bezesporu koupelna je.

Většina koupelnového nábytku, který zakoupíte v kamenných obchodech nebo na internetu , se prodává v klasických sestavách – skříňka nad umyvadlo, skříňka pod umyvadlo, závěsná skříňka a vysoká skříňka. Nebo v jejich obměnách. Je to klasika, jež se hodí snad do každé koupelny. Případně lze další skříňky dokoupit dle potřeby a vytvořit si z nich ve své koupelně místo, v němž se vám bude dobře po náročném dni relaxovat.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Koupelny se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.