Plánujete rekonstrukci? Začněte od podlahy!

zdroj: jehla.cz

zdroj: jehla.cz

Jestliže máte v plánu důkladnou rekonstrukci celého interiéru nebo jen některých místností, čeká vás velké množství práce a především vybírání nového vybavení. Když už se pustíte do rekonstrukce celých místností, měli byste začít od podlahy.

Podlaha je totiž nejvíce namáhaným vybavením každé domácnosti. Může se tedy rychle opotřebovat a ztrácí svůj půvab. A přitom na celkový vzhled interiéru mají podlahy značný vliv. Pokládka nové podlahy přinese vaší domácnosti opět další roky spokojeného užívání a elegantního designu. Pokud tedy dokážete vybrat správně.

Nebyli jste spokojeni s druhem podlahy? Vyberte si úplně jinou

Nebuďte zbytečně svázáni zvyky a minulostí obecně. Nikde není psáno, že když doposud tvořily podlahu ve vašem obývacím pokoji parkety, že nyní zde nemůže být kvalitní vinylová podlaha nebo koberec. Záleží přece jen na vás, jakou podlahu si zvolíte. Pokud s výběrem nejste jistí, doporučujeme kontaktovat profesionály v oblasti podlahových krytin, kterým sdělíte, jakou máte o nové podlaze představu a jaké na n máte nároky.

Specializovaný prodejce by měl zhodnotit vaší situaci a na základě svých zkušeností vám nabídnout nejlépe odpovídající řešení. Ovšem najít prodejce – specialistu nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Možná si říkáte, že velkou nabídku podlah mají v každém hobby marketu.

Jenže bohužel prodavači v takových marketech mají jen minimální odborné znalosti a zkušenosti v této oblasti. Jedním z příkladů specializovaného prodejce může být například centrum podlah v Olomouci.

Prodejce s tradicí, zkušenostmi a komplexním sortimentem

Kvalitní prodejce podlahových krytin se dá poznat na základě několika parametrů. Tím prvním jsou zkušenosti v daném oboru. Čím více zkušeností prodejce má, tím lépe dané oblasti rozumí a je schopen poskytovat odborné poradenství při výběru i v těžkých situacích.

Vyplatí se sledovat i historii firmy tedy to, jak dlouhou dobu působení má na trhu za sebou. Centrum podlah v Olomouci – Jehla například na trhu působí již od roku 1992. A v neposlední řadě je zapotřebí sledovat i pestrost nabídky a její kvalitu.

Specializovaný prodejce podlah nesmí být jen prodejna koberců v Olomouci, ale také by měl nabízet PVC podlahy, dřevěné podlahy, podlahy vinylové, laminátové, korkové a mnohé další. Každá kategorie by měla být zastoupena velkým množstvím produktů.

Podívejte se sami, jaký sortiment svým zákazníkům nabízí firma Jehla na www.jehla.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.