Prodej a servis stavebních strojů

Bagr si potřebuje občas vypůjčit každý, nebo alespoň ten, kdo staví, rekonstruuje, upravuje zahradu, rozhodl se pro rybník nebo potřebuje srovnat pozemek. Stavební technika najde uplatnění na každé stavbě a s jejím výběrem vám pomohou odborní poradci s praxí. Využít můžete nejen prodej nové techniky, ale i starších a zánovních modelů anebo vsadit na půjčovnu, která se vyplatí v případě drobných a nárazových úprav.

Špičkové stroje bezkonkurenční kvality

Stavební stroje JCB patří mezi špičkové značky a jsou využívány po celém světě. U nás neustále roste jejich popularita v oblasti stavebnictví, hutnictví i zahradnictví, protože jejich nabídka zahrnuje rýpadla, nakladače i menší stroje a příkopové válce. Pokud ale právě nemáte finance na pořízení vlastního stroje, využijte půjčovny, která nabízí za skvělou cenu široký výběr servisovaných strojů ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

Stavební technika k vypůjčení vám může být po dohodě dopravena až domů a široké síti působení půjčoven po celé republice si svůj stroj vybere opravdu každý. V půjčovně najdete rovněž chytré mobilní kompresory a elektrocentrály.

Záruční i pozáruční servis rukama profesionálů

Nejen s vypůjčením strojů vám pomůžou odborníci ze společnosti Terramet, která disponuje širokou nabídkou mimo jiné nových či bazarových strojů. Kromě prodeje a půjčovny nabízí možnost servisu strojů JCB,elektrocentrál JCB a ENDRESS, kompresorů KAESER, hutnící techniky JCB Vibromax, graderů NOBAS, pažení ALLROUND a dumprů BELL. Již více než 25 let vám profesionálové nabízí poradenství, záruční i pozáruční servis vaší stavební techniky a v neposlední řadě prodej náhradních dílů.

Terramet reaguje na požadavky zákazníků a hledá řešení pro každého s individuálním přístupem, což oceníte hlavně v případě, že patříte mezi laiky, kteří chtějí stavební stroje využívat krátkodobě nebo začít v této oblasti obsluhy strojů podnikat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.