Pořiďte svým dětem nové dětské hřiště z kvalitních materiálů

shutterstock.com

shutterstock.com

Veřejná dětská hřiště v poslední době procházejí rekonstrukcemi. Mnohá z nich už totiž nevyhovují současným parametrům. Mnozí rodiče k nim logicky získávají odpor. Děti si ale někde musí hrát. Abyste nemuseli čekat na to, až zrekonstruují hřiště v blízkosti vašeho bydliště, pořiďte svým dětem hřiště raději rovnou na zahradu vašeho domu.

Hřiště vybírejte dle kvality, cena není rozhodující

Pokud se tak rozhodnete, je důležité pořídit dětská hřiště z kvalitních materiálů. Zapomeňte na laciné produkty, raději si připlaťte o nějakou tu korunu navíc. Mějte na paměti, že jde především o bezpečí vašich dětí. Pokud je hřiště vyrobeno z málo odolných materiálů, pak se nejen výrazně zkracuje jeho životnost, ale hrozí i to, že se na atrakcích děti poraní.

Co obsahují moderní dětská hřiště

Na tuzemském trhu dnes pořídíte kvalitní dětská hřiště od osvědčených výrobců. Moderní hřiště, to není jen pískoviště pro děti, ale i spousta dalších prvků, například skluzavky, provazové žebříky, houpačky, prolézací hrady apod. V neposlední řadě pak děti oslovují trampolíny.

Bezpečné trampolíny

Konkrétně u trampolín je však kvalita materiálů z hlediska bezpečnosti dětí zcela zásadní. Děcka během skákání mohou létat hodně vysoko. Jednoznačně tak doporučuji zvolit takový produkt, který bude mít ochranné prvky, zejména pak síť, která zabrání vypadnutí dítěte z atrakce. Špičkové ochranné prvky má kupříkladu trampolína Avyna. Tu lze vybrat v několika variantách, k dostání jsou i typy, které unesou i dospělé osoby. Na trampolíně si tak zařádíte s dětmi i vy sami.

Pokud si pořizujete celé sestavy dětských hřišť, raději si je nechte postavit přímo od firmy, která je prodává. Solidní prodejce zajišťuje i odbornou montáž. Jedině tak budete mít jistotu, že dětské hřiště bude zcela bezpečné.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Zahrada se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

2 komentáře u Pořiďte svým dětem nové dětské hřiště z kvalitních materiálů

  1. andrea t. napsal:

    Ahoj všem, zajímal by mě váš názor na pískoviště? Máte doma plastové nebo ze dřeva? Stále se totiž nemůžeme rozhodnout, takže každá rada dobrá:-) díky za vše

  2. alice napsal:

    My máme všechno z plastu, manžel sice ze začátku prskal, že plast se na zahradu nehodí, ale pak když zjistil, že není třeba se o nic starat, tak názor rychle změnil