4 důvody pro rekonstrukci koupelny s firmou

Každá rekonstrukce panelákového bytu s sebou přináší řadu otázek, jež musíme vyřešit ještě před tím, než se do ní pustíme. Jednou z nich je rozhodnutí, zda budeme rekonstruovat svépomocí nebo si najmeme řemeslníky.

rekonstrukce koupelny

Objednat si firmu je lákavé, protože se kompletně postará o veškerou práci. Navíc to postaví mnohem rychleji, než vy kdy dokážete. Jenže to stojí peníze.

Proč je rekonstrukce bytu s firmou výhodnější? Pojďme se podívat, co si za peníze, které zaplatíme, všechno pořizujeme.

Tým zkušených řemeslníků ze všech oborů

Jen málokdo z nás je schopen na profesionální úrovní odvést práci zedníka, instalatéra a elektrikáře. K tomu je v případě bytového jádra potřeba počítat ještě s demolicí a odvozem umakartu, stavbou nových příček a často i výměnou kuchyňské linky, protože ta stará je při rušení jádra taky na odpis. Spočítejte si, kolik času by vás to stálo, pokud byste to všechno dělali sami vlastními silami.

Sleva na sanitární vybavení

Firmy, které se zabývají rekonstrukcemi koupelen, dostávají od dodavatelů stavebních materiálů a sanity velkoobchodní slevu. Jsou společnosti, které na těchto slevách profitují, ale například při rekonstrukci bytového jádra v Pardubicích můžete počítat se slevou na sanitární vybavení, jestliže oslovíte firmu PEOPS s.r.o.

Práci od firmy můžete reklamovat

Spolupráce s renomovanou firmou znamená rychlost a kvalitu. Ty dobré na svou práci poskytují záruky, takže můžete být bez obav. Když je přece jen špatně odvedená práce pod smlouvou od řemeslníků, můžete ji reklamovat, případně žádat náhradu.

Pokud si koupelnu renovujete sami a něco se nepovede, můžete být naštvaní jen sami na sebe.

Náhradní ubytování zdarma

Po pravdě, to už vám každá stavební firma nezaručí, když si objednáte rekonstrukci koupelny. Pardubice mají výhodu ve společnosti PEOPS s.r.o., která vám poskytne ubytování ve vlastních prostorech po celou dobu prací v bytě a neúčtuje si ani korunu navíc. Je to rozhodně lepší, než se mačkat u tchýně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bytová jádra se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.