Výhodná nebankovní půjčka na rekonstrukci bydlení

shutterstock.com

shutterstock.com

Chystáte se rekonstruovat dům či byt a sháníte někoho, kdo by vám půjčil? Společnost FINEMONEY, SE vám nabízí výhodnou nebankovní půjčku na rekonstrukci, která vám potřebné finanční prostředky poskytne rychle a bez zbytečných průtahů.

Máte čím ručit? Pak získání půjčky na rekonstrukci nebude problém

Společnost FINEMONEY, SE se specializuje na nebankovní půjčky. V rámci svých služeb nabízí také půjčky na rekonstrukce bydlení. Stačí splnit pouze několik podmínek. Půjčka na rekonstrukci vám bude schválena v případě, že jste osobou starší 18 let a máte vlastní nemovitost, kterou můžete ručit. Od její hodnoty se odvozuje maximální výše úvěru.

Další podmínky společnost pro získání tohoto typu půjčky nevyžaduje. Uznejte tak, že tato půjčka na rekonstrukci je vskutku velmi dostupná. Máte-li dostatečné příjmy a sháníte peníze, pak stačí podat žádost, a to přímo na webových stránkách společnosti FINEMONEY, SE – www.finemoney.cz.

Peníze na opravu domu získáte ihned po zapsání zástavního práva na nemovitost

Proč zvolit právě tuto půjčku? Především oceníte rychlé a vstřícné jednání. Prakticky okamžitě po odeslání formuláře budete kontaktováni zástupcem společnosti a projdete s ním nezbytné kroky, které jsou k získání půjčky zapotřebí.

V případě podpisu smlouvy a zapsání zástavního práva ve prospěch společnosti vám pak peníze budou bezprostředně poté odeslány na váš bankovní účet. Firma dokonce nabízí i možnost poskytnutí hotovostní či bezhotovostní zálohy pro případ, že peníze na rekonstrukci potřebujete opravdu akutně.

I nákladná rekonstrukce, na niž nemáte dostatek vlastních finančních prostředků, může být zrealizována, a to právě díky společnosti FINEMONEY, SE. Její půjčka na rekonstrukci bydlení vám nabízí peníze bez zbytečných formalit a průtahů. Peníze na opravu bydlení tak můžete mít během několika hodin, maximálně dní. Nečekejte, až vám dům spadne na hlavu, protože nemáte peníze.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 komentáře: Výhodná nebankovní půjčka na rekonstrukci bydlení

  1. žanetka napsal:

    Určitě zajímavá alternativa. Nám nechtěli hypotéku dát, protože manžel měnil zaměstnání. Tohle by mohlo být opravdu řešení, ale popravdě se tak trochu bojím vysokých úroků:-(

  2. aliccce napsal:

    já měla teda jen zkušenost s nebankovní půjčkou na 5tisíc a bez problémů, takže bych se možná tohodle nebála, jen je třeba dát si bacha na podmínky

  3. march napsal:

    mě přijdou nebankovní půjčky docela fér, je jen fakt důležitý, dávat si sakra pozor na to, od koho si berete. já taky už využila půjčku na menší částky

Komentáře nejsou povoleny.