Ušetřete finance za vytápění

V našich končinách se žádný dům neobejde bez vytápění. Ano, stačí zaslechnout slovo spojené s teplem a na čele se vám objeví krůpěje potu. Zrovna včera jste se podívali na sumu vydanou za vytápění a ještě jste se nedokázali pořádně vzpamatovat. Všechno může být úplně jinak.

Efektivní využívání tepla

Letité zkušenosti firem mohou pomoci i obyčejným lidem ušetřit nemalé peníze za teplo v domovech. Tepelná čerpadla patří mezi moderní technologie, které respektují šetrnost k životnímu prostředí. Tepelná čerpadla značky Alpha-Inno Tec instalujete velice jednoduše, dokonce existuje možnost zapojení k systému ohřevu vody. Žádné čekání – stačí zapojit a plně funguje. Tepelné čerpadlo vzduch voda, ale rovněž tepelné čerpadlo země voda snadno zavedete ve vašem domě, aniž byste museli provádět náročné technické úpravy. Vzhled domu se nijak nenabourá. Potom už jen stačí kontrolovat účty, které se určitě výrazně odliší od původních při klasickém vytápění. Energie potřebná k činnosti se získává z okolí (země, vzduch), takže se rozlučte s dodávkami dřeva, plynu, uhlí apod. Jestliže si potrpíte na spalování tuhých paliv, vyzkoušejte kotle na uhlí Benekov, které snadno zapadnou do energeticky úsporné kotelny.

Chytré přístroje ve vaší domácnosti

Zkuste hádat, co to je – v zimě zahřeje a v létě ochladí. Ano, jedná se o různé druhy klimatizace s mnoha zajímavými funkcemi. Obsažené režimy dovedou šetřit energii, nebojte se zbytečného plýtvání.

Solarex se postará o dodávku, montáž a servis hlavně v pražských, plzeňských, lounských a chomutovských regionech a v okolí Rakovníku. Za kvalitní služby hovoří více než desetileté zkušenosti a možnost si sjednat kompletní přípravu projektu. Členství v Asociaci pro využití tepelných čerpadel, různé akreditace, ocenění a certifikáty mluví za velký zájem o využívání alternativních zdrojů tepelné energie v praxi.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.