Představení bytových projektů Konhefr

bytykonhefr.cz

bytykonhefr.cz

Developerská společnost Konhefr se v současnosti řadí mezi přední developery, kteří se soustředí na výstavbu novostaveb v Praze a okolí. Hlavní důraz je kladen především na kreativitu a pečlivost se soulady moderního stavebnictví. Všechny tyto přednosti vkládá do svých nových projektů, které se rozrůstají na různých částech Prahy. Nyní si je jednotlivě a podrobně představíme.

Každý projekt má odlišnou architekturu a je originální

Některé developerské společnosti plánují a staví své projekty ve stále stejném stylu. Mnohým těmto developeským společnostem chybí cit pro danou lokalitu, originalita a ladnost. Pro developerské projekty Konhefr to ale rozhodně neplatí. Výsledné projekty jsou vždy navrhovány individuálně podle mnoha kritérií. Mezi kritéria pro výstavbu se řadí například také soulad staveb s okolím, navázání na historické tradice, moderní architektonické metody, kvalitní materiály při výstavbě a hlavně pečlivost v každém kroku. Výsledkem je vždy originální design každého projektu.

V současnosti 4 projekty

V současné době můžete vybírat ze čtyř různých projektů developerské společnosti Konhefr, stavby a interiéry, s.r.o. Každý z těchto projektů se nachází v odlišné lokalitě a má také odlišné přednosti. Můžete si tak vybrat byt dle vašich představ. O které projekty se jedná?

  • Krásné Počernice
  • Na Kopečku
  • Rezidence Klánovice
  • Struhařovské Výsluní

Projekt Krásné Počernice

Projekt Krásné Počernice je tvořen třemi bytovými budovami části Prahy 9 – Horní Počernice. Jako v každém projektu je i zde soustředěna velká pozornost na nízkoenergetické bydlení. To je navíc doplněno také nadstandardním vybavením jednotlivých bytových jednotek. Dispozice bytových jednotek jsou 1+kk až 4+kk o velikostech od 25,6m2 po 124,8m2. Bydlení v atraktivní části Prahy je ještě v těsné blízkosti doplněno velkým množstvím zeleně, která dodává této lokalitě potřebný klid a eleganci.

Na Kopečku

Projekt s názvem Na Kopečku je také situován do oblasti Prahy 9 – Horní Počernice. Od prvního popisovaného projektu se ovšem liší v mnoha hledech. Tím prvním je samotný počet bytových domů. Na Kopečku je projekt s jedním bytovým domem s 11-ti bytovými jednotkami. U bytových jednotek nechybí k naprosté spokojenosti ani garážové stání, rozlehlé balkóny a dokonalé využití interiérového prostoru. Součástí tohoto projektu je také možnost pronájmu nebytových prostor pro všechny zájemce o podnikatelskou činnost v této lokalitě.

Rezidence Klánovice

V projektu Rezidence Klánovice společnost Konhefr, stavby a interiéry, s.r.o. dokonale využila své předchozí zkušenosti v tomto oboru. Výsledkem je totiž unikátní projekt, který spojuje moderní architekturu s prvorepublikovým stylem. V projektu vznikly 3 nízkoenergetické bytové domy v části Prahy 9 – Klánovice. A své si zde přijdou zejména nároční zájemci o stylové luxusní rezidence, kteří se nechtějí spokojit s průměrem v žádném ohledu. To se samozřejmě týká i občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti dané lokality.

Struhařovské Výsluní

V projektu Struhařovské Výsluní je pro vás připraveno 32 stavebních pozemků v žádané obci Struhařov u Prahy. Skvělé a rychlé spojení s hlavním městem při bydlení v krásné přírodě dělá z obce Struhařov u Prahy stále žádanější lokalitu. Na parcelách, které jsou samozřejmě vybaveny inženýrskými sítěmi a příjezdovou komunikací s veřejným osvětlením si můžete vystavět projekt přesně podle vašeho přání. Velikosti nabízených pozemků jsou o rozloze 950m2 až 1.353m2.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Představení bytových projektů Konhefr

  1. dandas napsal:

    vypadá to skvěle, jen mi přijde, že ceny jsou stále vyšší a to se všude píše, jak nemovitosti zlevnily, asi koukám špatně nebo co…

Komentáře nejsou povoleny.