Pražská prodejna exkluzivního nábytku

Ať už sháníte nábytek do obývacího pokoje, zařizujete kuchyň anebo jen chcete oživit stávající prostory novým solitérním kouskem, vsaďte na originalitu. Tu vám garantuje například prodejna nábytku v Praze, konkrétně na adrese V Oblouku 266 v Čestlicích. Na první pohled vás zaujme precizní a detailní zpracování každého kousku, kde výrobce sází na jedinečnost a individualitu. Na prodejně si pak můžete nejen prohlédnout, ale též osahat a přímo vyzkoušet modely od významného výrobce SOFANOVA.

inelis

Jedinečnost jako synonymum pro Inelis

Pokud jste ještě neslyšeli o značce Inelis, pak si musíte naplánovat návštěvu kamenné prodejny a přesvědčit se, že luxus není jen o ceně, ale především kombinaci designu, funkčnosti a použití materiálů prémiové kvality. Každá sedací soupravy Inelis se pyšní neotřelými funkcemi. Sedačky jsou rozkládací, s úložným prostorem i nastavitelnými opěrkami. Kromě sedacích souprav najdete na prodejně též robustní křesla a lenošky. Zvláště pak s posledním zmiňovaným solitérním kouskem získá váš interiér zcela nový vzhled, lenoška umí perfektně oživit i starší nábytek, dokonale vynikne ve velkém prostoru a nabídne ideální místo pro odpočinek.  Tím ale prodej nábytku Čestlice nekončí. Sortiment je bohatý také na židle a křesla nejen do jídelny, a stejně tak vkusné jídelní stoly.

Konferenční stolky pro nový zážitek

Zapomeňte na nudu, sektorový nábytek nebo tradiční tvary a kombinace materiálů. Prodejna nábytku v Praze přichází s úchvatnými konferenčními stoly v oválných, kulatých i hranatých tvarech a kombinacích prémiového dřeva, kovu či skla. Tyto stolky oživí nejen obývací pokoj, stanou se synonymem luxusu a pohodlí. Z této nabídky si vyberou nároční zákazníci i milovníci individualismu, hladkých linií a kvality. Společnost má připravený i sortiment do ložnice. Vyberte si třeba novou čalouněnou postel, ve které bude snové usínat a probouzet se.

Zdroj obrázku: https://inelis.cz/

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.